Naujoji roletų kolekcija The Fabric Box

Originalumas, nematyti raštai ir spalvos, funkcionalumas - tai, kas apibūdina naująją roletų audinių kolekciją „The Fabric Box". Kolekcijoje atsispindintys harmoningi tonai, eklektiškos spalvų paletės, išskirtinis dizainas ir unikalios tekstūros sukuria tobulą pusiausvyrą. Tokių audinių roletai gali papuošti tiek buto, tiek individualaus namo, tiek kitos paskirties interjerą.

Naująją audinių kolekciją sudaro virš 400 išskirtinių atspalvių: neutralūs, tamsūs ir dramatiški tonai susilieja trijose išskirtinėse kolekcijose, sukurdami nepaprastus derinius.

Naujieji „The Fabric Box" audiniai, be to, kad yra itin stilingi ir funkcionalūs, pasižymi ir lengva priežiūra. Dėl išskirtinių savybių juos galima naudoti ir tokiose erdvėse kaip virtuvė ar vonios kambarys, o jų valymui pakanka įprastinių priemonių. „Easicare" kolekcija atitinka visus modernių namų standartus.

Plačiau apie DOMUS LUMINA asortimentą papildžiusią, be galo turtingą ir Lietuvos rinkoje dar nematytą kolekciją pasiskaityti ir visą audinių asortimentą pamatyti galite čia.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.