Atnaujintame viešbutyje VICTORIA – DOMUS LUMINA langų dengimo sprendimai

Pravėrus Klaipėdoje rekonstruoto viešbučio VICTORIA plačias duris, kvapą užgniaužia šviesios ir įspūdingos erdvės. Buvęs apleistas ir suniokotas pastatas dabar tapo vienu didžiausiu ir moderniausiu viešbučiu uostamiestyje. DOMUS LUMINA džiaugiasi galėdama prisidėti prie nuostabaus viešbučio interjero kūrimo. Kviečiame pasidairyti po erdves ir apžvelgti šiuolaikiškus ir modernius langų dengimo sprendimus.

Viešbučio lukso klasės kambarius puošia klasikinės dieninės ir tankios gėlių raštų naktinės užuolaidos. Taip kuriama jauki, šilta ir intymi erdvė.

Konferencijų salėse saulės ir šviesos valdymas itin aktualus. Tamsios, tankaus audinio užuolaidos – puikus ir praktiškas sprendimas. Tankus audinys užtikrina šviesos srauto valdymą. Net ir masyvios užuolaidos yra lengvai valdomos ir išlaiko vientisą stilių.

Restorano salės langai dengti šviesiomis tankiomis užuolaidomis. Taip erdviose salėse suspindi prabanga, lengvumas ir elegancija. Didelis dėmesys buvo skiriamas pasiuvimo kokybei, bei visiems siuvimo priedams, kad pakabintos užuolaidos atitiktų vizualizaciją ir džiugintų lankytojų akis, vos tik įžengus pro šio viešbučio restorano duris.

SKY bare vyrauja kitokios nuotaikos. Modernus ir futuristinis stilius reikalauja ir atitinkamų langų uždengimo sprendimų. Aukštai sumontuoti Screen roletai valdomi automatika. Screen roletų filtruojama šviesa žaismingai dengia ir dar labiau išryškina kitas interjero detales – augalus, baro ir grindų dizaino elementus.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.