Automatiniu būdu valdoma minimalistinė markizė - tobulas terasos akcentas

DOMUS LUMINA komanda įgyvendino dar vieną nuostabų projektą - itin modernaus individualaus namo terasą papuošėme automatiniu būdu valdoma markize. Klientas pageidavo, kad markizė ne tik derėtų prie eksterjero ir būtų minimalistinio stiliaus, bet tuo pačiu būtų lengvai valdoma ir suteiktų maksimalų komfortą.
 
Atsižvelgiant į kliento norus - parinktas optimaliausias šio projekto sprendimas:
 
  • Sumontuota viena populiariausių, itin kokybiška, ilgaamžė, išskirtinio dizaino terasinė markizė Palladio
  • Parinktas vienspalvis impregnuotas audinys ne tik dera prie pastato fasado, bet atlieka dvigubą funkciją: apsaugo klientus nuo ultravioletinių saulės spindulių ir nuo netikėtai užklumpančio smulkaus lietučio.
  • Šio modelio markizės kasetė apsaugo markizės audinį nuo dulkių, sniego, vandens ir kitų aplinkos veiksnių.
  • Markizė valdoma automatiniu būdu, kas suteikia visišką komfortą. Parinktas variklis su avarinio atidarymo galimybe. Prie markizės sumontuotas vėjo daviklis, kurio dėka markizė pati susiskleis pakilus stipriam vėjui ir klientams nereikės nerimauti, kad ji gali sulūžti jiems nebūnant namuose.
Smagu, kad mūsų komandai pavyko išpildyti klientų norus ir paversti Jų terasą ne tik modernia, jaukia ir funkcionalia erdve, bet tuo pačiu ir jausmu!

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.