Automatiškai valdomos žaliuzės biurui – šviesos srautui reguliuoti ir palengvinti kasdienius procesus

Norint sukurti unikalų, preciziškos ir solidžios darbo erdvės pojūtį bei išlaikyti pagrindinę interjero viziją, MANVESTA biuro vidaus erdvėms valdyti buvo pasirinktos horizontalios žaliuzės. Automatiškai valdomos skandinaviško tipo aliuminės žaliuzės puikiausiai atitiko keliamą funkcionalumo reikalavimą:  patogus šviesos srauto reguliavimas susitikimų kambariuose. Aliuminės žaliuzės puikia tinka ne tik langams, bet ir biurų pertvaroms: patalpos nebūna aklinai tamsios, visose ofiso erdvėse tolygiai ir lengvai sklinda natūrali šviesa, o poreikiui esant, pavyzdžiui naudojant projektorius ar siekiant maksimalaus susikaupimo, lengvai valdomos.

Funkcionalumas, patogumas, paprastumas, elegancija, solidumas – tokie buvo svarbiausi prioritetai, renkantis žaliuzes, kurias pagamino ir sumontavo įmonė „Domus Lumina“. Juodos spalvos, 50 mm pločio juostos puikiai įsilieja į minimalistinio dizaino idėją. Įdiegtas ir patogus kasdienius procesus darbo erdvėse palengvinantis automatinis jų valdymas elektra.

 

Objektas: MANVESTA LOGISTICS biuro interjeras
Autoriai: arch. Goda Račkauskaitė, arch. Mindaugas Leknickas
Tel. +370 636 70233 / LAVA studio
Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas
Tel. +370 698 34735 / garbacauskas@gmail.com

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.