DOMUS LUMINA medinės žaliuzės puošia InMedica klinikos Vilniuje langus

DOMUS LUMINA komanda prisidėjo prie modernios "InMedica" klinikos Vilniaus mieste projekto. Stilingame pastate pritaikyti šiuolaikinius standartus atitinkantys sprendimai - medinės horizontalios žaliuzės.

  • Iš viso sumontuota 118 medinių žaliuzių;
  • Panaudotos 25 mm ir 50 mm juostelių žaliuzės su virvelinėm kopetėlėm;
  • Klientui pageidavus - parinkta šviesi spalva puikiai dera prie bendro klinikos interjero, neužtamsina patalpų, sukuria švarią, jaukią aplinką ir ramybės įspūdį;
  • Be visų įprastų žaliuzių privalumų parinktos medinės horizontalios žaliuzės sulaiko tiek karštį, tiek šaltį - mediena pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Žiemą žaliuzės saugo šilumą, kai nuo stiklo sklinda šaltis į kambarį, o kaitrią vasaros dieną - sulaiko karštį.
  • Medinės žaliuzės klinikos patalpose puikiai išskaido šviesą, o iš lauko pusės visiškai nesimato, kas vyksta patalpoje. Medinių žaliuzių pagalba iš lauko sklindantis apšvietimas gali būti reguliuojamas nepakeliant žaliuzių - reguliuojamas tik juostelių pakilimo kampas, nukreipiant sklindančią šviesą į grindis ar lubas. Žaliuzės yra reguliuojamos lazdele ir virvele.

Medinės horizontalios žaliuzės, sumontuotos "InMedica" klinikoje, atlieka ne tik efektyvią apsaugos nuo saulės funkciją, bet tuo pačiu suteikia šilumos ir jaukumo klinikai, alsuoja natūralumu ir harmonija.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.