Funkcionalūs blackout roletai ir elegantiškos užuolaidos - harmoningas derinys

Grožis ir funkcionalumas - taip galima apibūdinti dar vieną nuostabų mūsų atstovybės Jungtinėje Karalystėje projektą. Pačiame Londono centre įsikūrusio jaukaus buto miegamojo langus papuošė mūsų elegantiškos užuolaidos ir Blackout roletai. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, parinkti langų uždengimai ne tik puikiai įsilieja į itin modernų interjerą, bet tuo pačiu puikiai atlieka apsaugos nuo saulės ar aplinkinių žvilgsnių funkciją.
 
  • Storo audinio užuolaidos ne tik harmoningai įsilieja šiuolaikinio stiliaus interjere, bet turi daug kitų puikių savybių. Itin minkštas užuolaidų audinys - lengvai krenta, neapsunkina kambario ir suteikia butui elegancijos. Užtraukus užuolaidas - jos atlieka apsaugos nuo aplinkinių žvilgsnių funkciją. Jas sustūmus į šonus - jos atlieka interjero dekoro funkciją, puikiai dera prie kambario visumos.
  • Miegamojo erdvėje pasirinkti modernūs ir ypatingai funkcionalūs roletai su „Blackout" audiniu. Šis audinys visiškai nepraleidžia saulės spindulių ir pilnai užtamsina patalpą, todėl suteikia maksimalų komfortą ir garantuoja kokybišką miegą. Roletams naudotos patikimos PRESTIGE-65 roletų mechanizmų sistemos, kurios gaminamos Vokietijoje ir pasižymi ypač geromis ekslplotacijos savybėmis. Plastikinės dalys yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui, o tai užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.
Smagu, kad mūsų komandai pavyko išpildyti klientų norus ir paversti Jų aplinką ne tik modernia, jaukia ir funkcionalia erdve, bet tuo pačiu ir jausmu.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.