Funkcionalūs Domus Lumina roletai subtiliame„RG CLINIC“ interjere

Šiuolaikinės klinikos drąsiai griauna stereotipus, kuriasi loftuose, kitose nestandartinėse erdvėse - į jų gretas harmoningai įsiliejo ir „RG clinic". Prie šios klinikos subtilaus, natūralaus ir šiuolaikiško interjero prisidėjo ir DOMUS LUMINA ekspertai.

Atsižvelgiant į tai, kad įrenginėjant kliniką reikėjo laikytis specialių reikalavimų, tarp jų išlaikyti natūralią šviesą patalpose, langų uždengimų ambasadoriai parinko tinkamiausią sprendimą - funkcionalius kasetinius roletus:

  • viso sumontuoti 6 roletai su Supra sistema, kurios dėka audinys susisuka į ritinį ant vamzdžio, uždengto specialiu aliumininiu profiliu. Varstant arba atverčiant langą, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų;
  • roletams pasirinktas baltos spalvos audinys, kuris puikiai įsilieja į subtilų klinikos interjerą, išlaiko švaros, natūralumo pojūtį;
  • pusiau peršviečiamas audinys saugo patalpų privatumą, tačiau ne blokuoja, o švelniai filtruoja šviesą.

Džiaugiamės, kad DOMUS LUMINA komandai puikiai pavyko išpildyti kliento norus ir kartu su interjero kūrimo profesionalais sukurti subtilų interjerą, kuris yra tikra palaima kiekvieno apsilankiusiojo akiai ir skoniui.

Plačiau apie projektą galite pasiskaityti žurnale Structum.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.