Inovacijos ir nestandartiniai sprendimai

Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras - tai unikalus projektas, kuriame DOMUS LUMINA komanda panaudojo inovacijas ir itin nestandartinius sprendimus.
  • Mokslų centro laboratorijų patalpose sumontuoti kasetiniai roletai su fasadinėmis sistemomis R90 ir R103. Atsižvelgiant į kliento pageidavimą, kad patalpos būtų užtamsintos 100% - sistemos papildomai buvo patobulintos, įrengti papildomi profiliai bei šepetėliai sandarumui. Šiem sprendimams reikėjo ypatingo kruopštumo, tikslumo ir preciziškumo.
  • Kabinetų patalpose įrengti klasikiniai C32 roletai su SCREEN audiniu. Roletams parinktas baltas Screen audinys ir baltas mechanizmas su balta grandinėle - puikiai dera tiek prie verslo mokslo centro interjero, tiek prie pastato eksterjero. Screen audinys yra vienas kokybiškiausių, moderniausių ir ekologiškiausių gaminių rinkoje. Šis audinys užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje, visiškai išskaido saulės spindulius, neužtamsina patalpų ir sukuria priimtiną žmogaus akiai aplinką. Audinys yra permatomas, o tai tampa privalumu, nes leidžia iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke, net ir esant uždengtiems langams. Šis audinys yra itin tinkamas biurams, nes apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant kompiuterio ekrano. Pritemdo akinančią saulės šviesą, todėl kambaryje nereikia prisimerkti - akys nebijo šviesos.

DOMUS LUMINA gaminiai parinkti ne tik pagal jų funkcionalumą, bet ir siekiant išlaikyti stilingą, modernų interjero dizainą.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.