Jaukaus buto Londone langus papuošė Domus Lumina langų uždengimai

Džiaugiamės dalindamiesi dar vienu nuostabiu mūsų atstovybės Jungtinėje Karalystėje projektu - žavingos užuolaidos ir Blackout roletai puikiai įsiliejo itin moderniame bute Londone. Nors pro buto langus atsiveria stulbinantis miesto grožis - atsižvelgiant į kliento pageidavimus, priimti optimaliausi sprendimai, kaip dekoruoti didelius jaukaus buto langus, kad langų uždengimai būtų ne tik stilingi, bet atliktų apsaugos nuo saulės ar aplinkinių žvilgsnių funkciją.
 
  • Svetainėje parinktos užuolaidos ne tik harmoningai įsilieja moderniame interjere, bet turi daug kitų puikių savybių. Itin minkštas užuolaidų audinys - lengvai krenta, neapsunkina kambario ir suteikia butui elegancijos. Užtraukus užuolaidas - jos atlieka apsaugos nuo aplinkinių žvilgsnių funkciją, bet tuo pačiu pro jas žiūrint iš vidaus - matosi vaizdas už lango.
  • Miegamojo erdvėje pasirinkti modernūs ir ypatingai funkcionalūs roletai su „Blackout" audiniu. Šis audinys visiškai nepraleidžia saulės spindulių ir pilnai užtamsina patalpą, todėl suteikia maksimalų komfortą ir garantuoja kokybišką miegą. Roletams naudotos patikimos PRESTIGE-65 roletų mechanizmų sistemos, kurios gaminamos Vokietijoje ir pasižymi ypač geromis ekslplotacijos savybėmis. Plastikinės dalys yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui, o tai užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.
Smagu, kad mūsų komandai pavyko išpildyti klientų norus ir paversti Jų aplinką ne tik modernia, jaukia ir funkcionalia erdve, bet tuo pačiu ir jausmu.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.