Medinių žaliuzių ir užuolaidų derinys: funkcionalu ir estetiška

Šiuolaikiniuose biuruose jaukumą ir šilumą spinduliuoja natūralios medinės žaliuzės ir tankios puraus audinio naktinės užuolaidos. Pasidairykite po įspūdingus Radijo namus, juose sumontuoti Domus Lumina gaminiai.

Baltos spalvos (kodas Stark) medinės žaliuzės iš naujausios kolekcijos TIMBERLUX® yra pagamintos iš amerikinės liepos, kurios mediena itin švelni ir lygi. Nors pati lamelė yra plona, grakšti, bet ji – tvirta ir ilgaamžė. Radijo laidų studijose sumontuotos plačios 50 mm lamelės, kurios gražiai uždengia lango nišas ir atrodo labai elegantiškai. Šios žaliuzės šiuolaikiniam biurui suteikia nepriekaištingos estetikos ir lengvumo jausmą, o svarbiausia – funkcionalumą, nes padeda lengvai valdyti šviesos srautą.

Pilkos užuolaidos sukabintos darbo kambariuose, kuriuos ne tik puošia, bet ir prisideda prie jų akustikos gerinimo – užuolaidos pasiūtos iš puraus aksominio audinio, kuris gerai sugeria   garsus ir slopina aidą. Šių užuolaidų audinys pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir ugniai – yra neįsidegantis ir turi tai patvirtinantį sertifikatą.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.