Naujausia fasado roletų sistema lietuviškoje sodyboje

Lietuviškoje sodyboje langus uždengėme fasado roletais su unikaliu Screen audiniu. Užsakovo eksterjeras buvo galutinai suformuotas, todėl nesinorejo jo apkrauti papildomomis detalėmis. DOMUS LUMINA pasiūlė rinktis fasado roletus - lengva konstrukcija, puikiai įsiliejo į namo eksterjerą:

  • Langams uždengti parinkti 5% tankumo Screen audinio fasado roletai. Screen audinys leidžia mėgautis gražiu vaizdu per didelius langus sėdint kambaryje, tačiau uždengia kaitrią saulę, kuri tampa problema vasarą, nes namo nedengia joks šešėlis.
  • Parinktas COUPAGE Screen audinys - tai netradicinis pasirinkimas. Audinys rusvos spalvos, puikiai dera prie namo sienų bei stogo dangos, o raštas, primenantis autentišką austą audinį, puikiai atspindi lietuvišką dvasią.
  • Fasado roletams parinkta naujausia, tik šiais metais pristatyta fasado roletų sistema - ZIIP120. Šios sistemos unikalumas slypi tame, kad ji neleidžia vėjui išpūsti audinio iš kreipiančiųjų. O tai ypač buvo aktualu klientui, gyvenančiam vėjuotoje vietovėje.
  • Fasado roletų sistema dažyta pagal RAL paletę, kad idealiai atitiktų kliento namo langų rėmų spalvą.
  • Roletų valdymui parinkta SOMFY automatika - leidžianti pulteliu valdyti kiekvieną gaminį atskirai arba visus kartu.
Fasado roletai leidžia šeimininkams mėgautis gaivia vėsa namuose ir gražiu peizažu net ir nuleidus roletus. O jaukius vakarus klientas su visa šeima leidžia namo terasoje, papuoštoje DOMUS LUMINA markize.

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.