Naujausia fasado roletų sistema - lietuviškoje sodyboje

Lietuviškoje sodyboje langus uždengėme fasado roletais su unikaliu Screen audiniu. Užsakovo eksterjeras buvo galutinai suformuotas, todėl nesinorejo jo apkrauti papildomomis detalėmis. DOMUS LUMINA pasiūlė rinktis fasado roletus - lengva konstrukcija, puikiai įsiliejo į namo eksterjerą:

  • Langams uždengti parinkti 5% tankumo Screen audinio fasado roletai. Screen audinys leidžia mėgautis gražiu vaizdu per didelius langus sėdint kambaryje, tačiau uždengia kaitrią saulę, kuri tampa problema vasarą, nes namo nedengia joks šešėlis.
  • Parinktas COUPAGE Screen audinys - tai netradicinis pasirinkimas. Audinys rusvos spalvos, puikiai dera prie namo sienų bei stogo dangos, o raštas, primenantis autentišką austą audinį, puikiai atspindi lietuvišką dvasią.
  • Fasado roletams parinkta naujausia, tik šiais metais pristatyta fasado roletų sistema - ZIIP120. Šios sistemos unikalumas slypi tame, kad ji neleidžia vėjui išpūsti audinio iš kreipiančiųjų. O tai ypač buvo aktualu klientui, gyvenančiam vėjuotoje vietovėje.
  • Fasado roletų sistema dažyta pagal RAL paletę, kad idealiai atitiktų kliento namo langų rėmų spalvą.
  • Roletų valdymui parinkta SOMFY automatika - leidžianti pulteliu valdyti kiekvieną gaminį atskirai arba visus kartu.
Fasado roletai leidžia šeimininkams mėgautis gaivia vėsa namuose ir gražiu peizažu net ir nuleidus roletus. O jaukius vakarus klientas su visa šeima leidžia namo terasoje, papuoštoje DOMUS LUMINA markize.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.