Trys skirtingi DOMUS LUMINA produktai vienoje erdvėje

DOMUS LUMINA profesionalai naujoms UAB Kitron gamybinių patalpų ir inžinerinių paslaugų centro Kaune patalpoms pagamino ir sumontavo net tris skirtingus savo gaminius.
  • Kadangi įmonėje dominuoja mėlyna spalva, siekiant sukurti estetišką ir modernų vaizdą - dideliems vitrininiams langams parinkti tradiciniai roletai ir vertikalios tekstilinės žaliuzės su mėlynu audiniu.
  • DOMUS LUMINA komanda rekomendavo gamybinėse patalpose rėminių modulinių pertvarų HOYEZ H9 sistemą . Šios sistemos pertvaros yra pačios plačiausios ir tvirčiausios, pilnai gali funkcionuoti turint tik dvi atramines sienas ir grindis tvirtinimui. Įmonės gamybinėse patalpose sumontuota 39,7 m2 kombinuotų modulinių pertvarų su aklinomis durimis. Klientas pageidavo turėti atskirtas darbo vietas bei pasitarimų kambarį ir maksimaliai sumažinti gamybos proceso keliamą triukšmą, todėl tam papildomai ant pakabinamų lubų buvo tiesiama ruloninė mineralinė vata.

Roletų ir vertikalių žaliuzių su mėlynu audiniu derinys puikiai išsprendė ne tik langų uždengimo problemą, bet ir idealiai tiko prie UAB Kitron gamybinių patalpų ir inžinerinių paslaugų centro patalpų interjero bei eksterjero. Sumontuotos rėminės modulinės pertvaros - modernus interjero akcentas, ypatinga konstrukcija, greitas montavimas ir lengva priežiūra.

Fotografas Andrius Nareika. 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.