Vertikalios žaliuzės su Prestige sistema ir Screen audiniu - puikus sprendimas viešbučio langams

DOMUS LUMINA komanda papuošė Šiaulių miesto viešbučio langus vertikaliomis žaliuzėmis Prestige su Screen audiniu.

Klientas susidūrė su problema, kaip uždengti didelius vitrininius viešbučio langus, pro kuriuos į patalpas patenka daug saulės šviesos ir tuo pačiu apsisaugoti nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

  • Iš viso sumontuotos 8 žaliuzės.
  • Vertikalioms žaliuzėms parinktas Screen audinys, kuris yra vienas kokybiškiausių, moderniausių ir ekologiškiausių gaminių rinkoje. Šis audinys užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje, visiškai išskaido saulės spindulius, neužtamsina patalpų ir sukuria priimtiną žmogaus akiai aplinką. Audinys yra permatomas, o tai tampa privalumu, nes leidžia iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke, net ir esant uždengtiems langams. Šis audinys yra itin tinkamas biurams, nes apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant kompiuterio ekrano. Pritemdo akinančią saulės šviesą, todėl kambaryje nereikia prisimerkti - akys nebijo šviesos.
  • Dėl gaminių dydžio ir audinio svorio pasirinkta vokiška vertikalių žaliuzių Prestige sistema. Sistema gaminama iš ekstrudinių (lietų) aliumininio profilių, kurie pasižymi ypač geromis ilgaamžiškumo ir atsparumo savybėmis, bei aukštos kokybės plastikinių dalių, kurios yra atsparios temperatūriniams pokyčiams bei dilimui.
  • Vertikalios žaliuzės suvažiuoja į vieną ir į kitą pusę arba iš vidurio į kraštus, traukiant virvelę. Juostų pasisukimo kampas reguliuojamas grandinėle. Juostelių plotis - 127 mm.

Prestige linijos vertikalios žaliuzės su Screen audiniu - tobula kūrybos, dizaino ir gamybos sintezė!

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.