Vertikalios žaliuzės su Screen audiniu biure

DOMUS LUMINA komanda pačiame Kauno centre įsikūrusios įmonės biuro nestandartinių formų langams pasiūlė vertikalias žaliuzes su Screen audiniu.

Klientas susidūrė su problema, kaip uždengti nestandartinius skliautinius bei stačiakampius aukštus langus, pro kuriuos į biuro patalpas ryte patenka daug saulės šviesos ir tuo pačiu apsisaugoti nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

  • Iš viso uždengta 18 langų, daugiau nei 70 m2.
  • Vertikalioms žaliuzėms parinktas Screen audinys, kuris yra vienas kokybiškiausių, moderniausių ir ekologiškiausių gaminių rinkoje. Šis audinys užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje, visiškai išskaido saulės spindulius, neužtamsina patalpų ir sukuria priimtiną žmogaus akiai aplinką. Audinys yra permatomas, o tai tampa privalumu, nes leidžia iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke, net ir esant uždengtiems langams. Šis audinys yra itin tinkamas biurams, nes apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant kompiuterio ekrano. Pritemdo akinančią saulės šviesą, todėl kambaryje nereikia prisimerkti - akys nebijo šviesos.
  • Vertikalios žaliuzės suvažiuoja į vieną ir į kitą pusę arba iš vidurio į kraštus, traukiant virvelę. Juostų pasisukimo kampas reguliuojamas grandinėle. Juostelių plotis - 127 mm.

DOMUS LUMINA pagamintos ir sumontuotos vertikalios žaliuzės su Screen audiniu Kauno centre įsikūrusios įmonės biure - tai protingas sprendimas nestandartinių formų langams!

Fotografas Artiom Ištuganov.  

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.