Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
 • Skambinate
 • Konsultuojame
 • Išmatuojame
 • Paskaičiuojame

Loterija

Mieli klientai, tik Jums mes turime puikų vasaros pasiūlymą - įsigykite DOMUS LUMINA plisuotas žaliuzes su bet kuriuo audiniu iš PALMA BO kolekcijos ir laimėkite DOVANŲ - tinklelius nuo vabzdžių!

Loterijos taisyklės:

 1. Norėdami dalyvauti žaidime, nuo liepos 1 dienos iki rugpjūčio 30 dienos imtinai turite atvykti į pasirinktą DOMUS LUMINA saloną, arba išsikviesti konsultantą į namus ir pirkti nors 1 mūsų gaminį – t. y. plisuotą žaliuzę su bet kuriuo audiniu iš PALMA BO kolekcijos. Už pasirinktą gaminį turi būti atsiskaityta pilnai arba turi būti sumokėtas avansas. BŪTINA išsaugoti loterijos produkto įsigijimo kvitą iki pat loterijos pabaigos, kuris bus būtinas norint atsiimti prizą.
 2. Žaidimo dalyvis (ne jaunesnis nei 18 metų asmuo, turintis teisę dalyvauti Loterijoje, įsigijęs Loterijos produktą bei užsiregistravęs, šiose Taisyklėse nustatyta tvarka ir gyvenantis Lietuvos Respublikos teritorijoje. Jaunesni nei 18 metų asmenys, norintys dalyvauti loterijoje, turi pateikti tėvų ar globėjų sutikimą) užpildo žemiau esančią anketą, kurioje nurodo savo kontaktinius duomenis, kuriais būtų galima susisiekti su laimėtoju. BŪTINA užpildyti visus privalomus laukelius.
 3. Užsakymo numeris tampa žaidėjo loterijos bilietu ir dalyvauja žaidime, kurio pabaigoje (2019 08 30) bus išrenkamas prizo laimėtojas. Laimėtojas renkamas sėkmės principu - traukiant laimingąją anketą.
 4. Žaidimo prizas - laimėtojas gaus dovanų tiek tinklelių nuo vabzdžių, kiek langų uždengs DOMUS LUMINA žaviosiomis plisuotomis žaliuzėmis su audiniu iš PALMA BO kolekcijos.
 5. Laimėjęs loteriją, dalyvis iki spalio 30 d. turi išsikvieti DOMUS LUMINA konsultantą į namus arba apsilankyti bet kuriame mūsų salone ir užsisakyti tinklelius nuo vabzdžių.
 6. Laimėtojas, įsigydamas loterijos prizą, privalo pateikti asmens dokumentą bei DOMUS LUMINA gaminių pirkimo kvitą.
 7. Laimėtojas bus skelbiamas rugsėjo 3 dieną DOMUS LUMINA Facebook paskyroje bei asmeniškai susisiekiant nurodytu telefonu.

Laukiame Jūsų DOMUS LUMINA salonuose, ir linkime didžiausios sėkmės!