DOMUS LUMINA DIENA NAKTIS PRINT LINE KOLEKCIJA PASIPILDĖ NET 30 NAUJŲ AUDINIŲ!

 
Kai pavasaris beldžiasi į langus - norisi atsinaujinti ir pripildyti namus gaiviomis, natūraliomis spalvomis ir raštais. DOMUS LUMINA eina koja kojon su mada ir išskirtinai, tik savo klientams pristato naujuosius Diena Naktis Print Line kolekcijos audinius!

Nuo šiol Diena Naktis Print Line kolekcijoje NET 30 naujų, dvelkiančių pavasariu, raštų motyvų, kurie susipina su ryškiomis ir drąsiomis spalvomis sukurdami unikalią klasikos ir moderno harmoniją. Ant Diena Naktis audinio juostų nutupia madingi paukščiai ir drugeliai, nugula kvepiančios gėlės, meškiukai mažiesiems, gamtos motyvai, geometriniai raštai, neįprastos formos, linijos. Visi šie raštai atspindi 2017 metų langų uždengimų bei interjero tendencijas ir paverčia Diena Naktis roletus dar stilingesniais!
 
Didžiuojamės, kad vieninteliai Lietuvoje galime Jums pasiūlyti tokią gausią Diena Naktis Print Line audinių kolekciją, kurios gamyba reikalauja preciziškumo, ypatingo tikslumo, kruopštumo. DOMUS LUMINA Dizaino spaustuvėje gimstančių Diena Naktis audinių gamyboje naudojami lateksiniai dažai - tai vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu. Skysto rašalo pagrindą sudaro: 70% iš vandens, 29% iš tirpiklio ir 1% įvairūs priedai, o tai užtikrina, kad šie dažai yra tinkami ekologiškam spausdinimui ir tuo pačiu išgaunama itin aukštos kokybės spauda. Todėl Diena Naktis Print Line audiniai yra saugūs aplinkai ir ypač rekomenduojami vaikų kambariui.
 
Diena Naktis roletai tampa vis populiaresni dėl savo unikalumo, o nugulę raštai - paverčia juos dar tobulesniais ir išskirtiniais. Jeigu Jums norisi spalvų, naujų formų ir netikėtų sprendimų - Diena Naktis Print Line kolekcija kaip tik tai, ko ieškote!
 
Šią NAUJIENĄ galite pamatyti bet kuriame DOMUS LUMINA salone arba išsikvietus konsultantą į namus.
 
Įsileiskite į savo namus pavasarį!
 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.