DOMUS LUMINA komanda prisidėjo prie nuostabaus būsto projekto Užupyje

 
Kartu su Jumis norime pasidžiaugti DOMUS LUMINA ekspertų įgyvendintu natūralumu, tekstūromis ir dinamiškomis spalvomis alsuojančiu, itin stilingu ir įkvepiančiu būsto projektu nuostabiajame Užupyje. Nepretenzingo buto langus papuošė natūralumu dvelkiantys ir ilgaamžiškumu bei kokybe pasižymintys sprendimai - medinės horizontalios žaliuzės.
 
  • Jaukioje virtuvės zonoje, ramybe dvelkiančioje miegamojo erdvėje sumontuotos 50 mm juostelių medinės žaliuzės su virvelinėm kopetėlėm. Siekiant išlaikyti šviesų ir estetišką interjerą - parinkta šilta, natūrali medžio spalva iš Basswood medinių žaliuzių kolekcijos.
  • Tuo tarpu vonios erdvių langus puošia 25 mm juostelių medinės žaliuzės. Klientui pageidavus - parinkta šviesi juostelių spalva taipogi iš Basswood kolekcijos, kuri puikiai dera prie bendro interjero, neužtamsina patalpų, sukuria švarią, jaukią aplinką ir ramybės įspūdį.
  • Be visų įprastų žaliuzių privalumų parinktos medinės horizontalios žaliuzės sulaiko tiek karštį, tiek šaltį - mediena pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Žiemą žaliuzės saugo šilumą, kai nuo stiklo sklinda šaltis į kambarį, o kaitrią vasaros dieną - sulaiko karštį.

Medinės horizontalios žaliuzės, sumontuotos mūsų kliento namuose, atlieka ne tik efektyvią apsaugos nuo saulės funkciją, bet tuo pačiu suteikia šilumos ir jaukumo namams, alsuoja natūralumu ir harmonija.

Plačiau apie patį projektą galite pasiskaityti čia.

Interjero pavadinimas - Souths. Interjero dizainerė - Greta Mockutė. Interjero fotografas - Antanas Štrimaitis.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.