DOMUS LUMINA produkcija - jaukaus namo Raseiniuose interjereDOMUS LUMINA kartu su „Rūta Barisaitė Architecture & Design" įgyvendino dar vieną unikalų projektą ir papuošė nuostabaus individualaus namo Raseiniuose langus.

Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, priimti optimaliausi sprendimai, kaip dekoruoti didelius jaukaus namo langus, kad langų uždengimai būtų ne tik stilingi, bet atliktų apsaugos nuo saulės ar praeivių žvilgsnių funkciją.

Priklausomai nuo kambarių paskirtis, parinktos skirtingos dieninės ir naktinės užuolaidos ne tik harmoningai įsilieja moderniame interjere, bet turi daug kitų puikių savybių - užuolaidų audiniai lengvai krenta, neapsunkina kambarių ir suteikia namui elegancijos.

Džiaugiamės, kad DOMUS LUMINA komandai puikiai pavyko išpildyti kliento norus ir kartu su žymia dizainere sukurti jaukius ir modernius namus, į kuriuos visada malonu sugrįžti!


 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.