DOMUS LUMINA produkcija papuošė dar vieno subtilaus interjero langus!


Šiuolaikinės klinikos drąsiai griauna stereotipus, kuriasi loftuose, kitose nestandartinėse erdvėse - į jų gretas harmoningai įsiliejo ir „RG clinic". Prie šios klinikos subtilaus, natūralaus ir šiuolaikiško interjero prisidėjo ir DOMUS LUMINA ekspertai.

Atsižvelgiant į tai, kad įrenginėjant kliniką reikėjo laikytis specialių reikalavimų, tarp jų išlaikyti natūralią šviesą patalpose, langų uždengimų ambasadoriai parinko tinkamiausią sprendimą - funkcionalius kasetinius roletus:

  • viso sumontuoti 6 roletai su Supra sistema, kurios dėka audinys susisuka į ritinį ant vamzdžio, uždengto specialiu aliumininiu profiliu. Varstant arba atverčiant langą, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų;
  • roletams pasirinktas baltos spalvos audinys, kuris puikiai įsilieja į subtilų klinikos interjerą, išlaiko švaros, natūralumo pojūtį;
  • pusiau peršviečiamas audinys saugo patalpų privatumą, tačiau ne blokuoja, o švelniai filtruoja šviesą.

Džiaugiamės, kad DOMUS LUMINA komandai puikiai pavyko išpildyti kliento norus ir kartu su interjero kūrimo profesionalais sukurti subtilų interjerą, kuris yra tikra palaima kiekvieno apsilankiusiojo akiai ir skoniui.

Plačiau apie projektą galite pasiskaityti žurnale Structum, daugiau nuotraukų įkvėpimui galite pamatyti mūsų galerijoje.

Tuo tarpu mūsų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus Jus dominančius klausimus apie langų uždengimus, naujausias jų tendencijas bei inovacijas. Maloniai laukiame Jūsų DOMUS LUMINA salonuose!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.