DOMUS LUMINA sprendimai biurui susijungė su architektų bei dizainerių kūrybiškumu!


Kartu su Jumis, mieli, klientai, norime pasidžiaugti, suteikti įkvėpimo bei pasidalinti idėjomis iš žurnalo STRUCTUM organizuoto konkurso „Misija - biuras. Rytdiena šiandien", kuriame DOMUS LUMINA gaminami langų uždengimai susijungia su architektų bei dizainerių kūrybiškumu.

Smagu, kad DOMUS LUMINA inovatyvus sprendimai puikiai įsiliejo į originalias architektų bei dizainerių biurų vizijas. Mums ypatingai svarbus šiuolaikinio kliento komfortas, jo saugumas, maloni atmosfera ne tik namuose, bet ir darbo aplinkoje. Tinkamai įrengta darbo vieta - tai ne tik teisingai parinktas ir išlaikytas interjero stilius, funkcionalūs baldai bei įranga, bet ir sureguliuotas šviesos srautas. Dabartiniams miestams būdingi nauji, urbanistinį stilių pabrėžiantys stikliniai biurų pastatai, kuriuose langų uždengimas įgauna ypatingą reikšmę. Todėl mūsų gaminami šiuolaikinius standartus atitinkantys langų uždengimai padeda apsisaugoti nuo ryškių saulės spindulių, taip sukuriant patogią, malonią, efektyvią darbo aplinką. Dėl šios priežasties langų uždangos tipą reikėtų įvertinti ypač atidžiai:

  • Roletus rekomenduojame rinktis tuo atveju, jei svarbus vietos taupymas, lengva priežiūra ir valdymas, modernus dizainas, ypatinga audinių įvairovė.
  • Jei biuro langai panoraminiai - tokiu atveju geriau tinka širmos , vertikalios žaliuzės ar užuolaidos.
  • Užuolaidos tuo pačiu yra puikus sprendimas, nes skaido erdves, suteikia jaukumo kontrastuodamos su stiklo pertvaromis. Montuojami automatiniai karnizai, užuolaidos valdomos pulteliu, stiklo pertvarų kabinetas akimirksniu tampa tamsia projektoriaus sale. Pasitarimų kambariams ar kitos paskirties patalpoms, kuriose ypatingai svarbu garso sugėrimas - rekomanduojame akustines užuolaidas.
  • Darbuotojų zonoje montuojami roletai „black-out" , kurie apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano, aklinai užtamsina patalpą, neleidžia jai prikaisti, todėl tai idealus sprendimas pasitarimų kambariams, konferencijų salėms, laboratorijoms. Patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriais - idealus pasirinkimas karščiui atsparūs roletai Glasgard, kurie yra praktiški ir nepakeičiami erdvėje su daug saulės šviesos.
  • Tuo tarpu siekiant reguliuoti dienos šviesos kiekį patalpose, siūlome rinktis medines žaliuzes . Jos griežtam ir švariam interjerui dėl savo natūralumo suteikia jaukumo ir šilumos.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų biurui ar atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu DOMUS LUMINA komanda kartu su interjero kūrimo srities profesionalais gali paversti darbo aplinką ne tik modernia, prabangia ir funkcionalia erdve, bet tuo pačiu ir jausmu!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.