FABRIC BOX pasipildo naujomis plisuotų žaliuzių audinių kolekcijomis

Šiuolaikinės elegancijos ir praktiškumo elementus apjungiantis „The Fabric Box“ katalogas pasipildo naujomis plisuotų ir korėtų audinių kolekcijomis. Rafinuoti ir subtilūs audiniai leidžia interjere sukurti darnų geometrinių formų tarpusavio ryšį. Atraskite 162 ryškių ir švelnių spalvų gamą, kuri suteikia daugybę pasirinkimo galimybių. Peržiūrėti audinius galite čia.


Plisuoti audiniai

Rafinuoto stiliaus ir tekstūros plisuoti audiniai bet kuriai erdvei suteiks nepriekaištingos estetikos pojūtį.

Kolekcijoje rasite daug paprastų ir tekstūrinių, skaidrių ar dalinį užtemdymo efektą sukuriančių audinių. Taip pat galite rinktis audinius su perlamutro danga, kuri optimaliai atspindi šviesą ir neleidžia patalpoms prikaisti.


Korėti audiniai

Kiekvienas korinio tipo audinys yra subtiliai išaustas ir sukuria darnų geometrinių formų tarpusavio ryšį, užtikrina optimalų šviesos srauto valdymą, privatumo efektą ir netgi leidžia sumažinti energijos vartojimą. Koreliuose susikaupia šiluma arba vėsa ir taip reguliuojama temperatūra patalpoje.

Švelniai šviesą išsklaidantys ar visiškai ją blokuojantys audiniai užtikrina šviesos kontrolę ir norimą privatumo lygį.


Spalvos

Atraskite 162 ryškių ir švelnių spalvų gamą, kuri suteikia daugybę pasirinkimo galimybių.

Nuo skaidriai baltos iki kreminės, nuo modernaus betono pilkumo iki sodriai juodos spalvos.


Valdymas

Plisuotos žaliuzių privalumas – paprastas šviesos srauto ir privatumo lygio valdymas.

Šie audiniai gali būti tvirtinami net 12 skirtingų variantų – tai priklauso nuo lango formos ir Jūsų poreikių. Pasirinkimą palengvins interjerų galerija.

Plisuotas žaliuzes galėsite valdyti iš viršaus į apačių, iš apačios į viršų, fiksuoti norimame lygyje, instaliuoti automatiką ir valdyti pulteliu ar balsu.


Saugumas

„Pleated & Softcell“ kolekcijos gaminiai atitinka Europos standarto EN13120 reikalavimus. „The Fabrix Box“ komanda kruopščiai apgalvojo kiekvieną savo gaminių elementą, siekiant, kad jūsų namuose vaikai jaustųsi saugūs ir ramūs. Pasirinkus valdymo sistemą arba automatizuotas žaliuzes, jūsų namuose nebeliks kabančių virvelių ar grandinėlių ir taip bus užtikrintas jūsų, vaikų ir augintinių saugumas.


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.