Fantastiška naujiena! Domus Lumina susijungė su Airijos ir Jungtinės Karalystės (JK) langų uždengimų rinkos lydere „Decora UK“ 

Brangūs Klientai, su trenksmu pranešame apie svarbius pokyčius, kuriuos įkvėpė ambicingi įmonės  plėtros planai - „Domus Lumina" susijungė su Airijos ir Jungtinės Karalystės (JK) langų uždengimų rinkos lydere „Decora UK", užmegzdama nuostabius santykius, paremtus begaline aistra langų uždengimų dizainui, technologijoms ir kokybei. Džiaugiamės galėdami pranešti Jums šią naujieną apie mūsų plėtrą, kuri yra svarbi ir Jums, ir mūsų komandai. Susijungimas su viena perspektyviausių Europos langų uždengimų lyderių reiškia dar daugiau dėmesio naujų produktų kūrimui, inovacijoms, technologijoms, produktų kokybei. Ši sąjunga garantuoja, kad Domus Lumina, pirmaudama rinkos tendencijų ir inovacijų srityje, išpildys visus Jūsų norus ir viršys Jūsų lūkesčius! 

1979 metais įkurta „Decora UK" yra langų uždengimų projektavimo, inžinerijos, gamybos ir pardavimų lyderė Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje. Per 41 gyvavimo metus ši įmonė itin daug investavo į savo gamybos pajėgumus ir šiandien gamina plačiausią langų uždengimų asortimentą savo rinkoje. Jos būstinėje Lisburne dirba daugiau nei 1000 žmonių, kiti padaliniai įsikūrę Birmingeme. Įsigyti dalį Domus Lumina akcijų ir dar labiau sustiprinti jau 2 metus besitęsiančius ryšius „Decora UK" paskatino mūsų įmonės požiūris į verslą, profesionali ir patyrusi komanda, atsidavimas klientams, ir žinoma, abiejų įmonių tikslas - tęsti augimą platesnėse rinkose.
 
„Decora UK" vardas Domus Lumina Europoje atveria visas duris. Tuo pačiu esame tikri - pasibaigus karantinui,  būsime pasiruošę Jums pirmieji pristatyti rinkos naujoves.  

AČIŪ Jums už pasitikėjimą ir buvimą kartu!   

Plačiau apie Domus Lumina susijungimą su Airijos ir Jungtinės Karalystės (JK) langų uždengimų rinkos lydere „Decora UK" ir ateities planus galite pasiskaityti Verslo žinių portale.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.