Įsileiskite į savo namus natūralumą su naujausiomis DOMUS LUMINA eko užuolaidomis!

„Žalia - tai ne spalva, o požiūris" - teigia mūsų naujausios užuolaidų/romanečių audinių kolekcijos gamintojai iš Olandijos. Patys būdami aistringi gamtos saugotojai, šią filosofiją perkelia į realybę - o mes išdidžiai pristatome net 100% perdirbtų audinių kolekciją! Šios kolekcijos audiniai pagaminti ne tik iš perdirbto plastiko bei poliesterio, bet ir iš perdirbtų atraižų, kurios lieka siuvant drabužius bei kitus tekstilės gaminius.

Tad naujojoje EKO kolekcijos rasite net 62 palečių bei daugiau nei 200 skirtingos faktūros, sudėties, funkcinių savybių audinių, kurių pagrindinės grupės yra:

  • Dieniniai;
  • Naktiniai;
  • Užtamsinantys;
  • Atspindintys;
  • Medvilniniai;
  • Veliūriniai (PES);
  • Bei kiti.

Jei visgi jus domina ne tik audinio grožis, bet ir funkcionalumas, šiose kolekcijose rasitei ir nedegių (M1 klasės), akustinių, nepraleidžiančių karščio/šalčio. Be abejo, visos šios savybės įpintos į gražiausių spalvų bei raštų mozaiką. Pagalvota ir apie tuos klientus, kurių interjero ir eksterjero spalvinės gamos yra skirtingos - jiems skirtos net keletas kolekcijų, kurių geroji pusė yra skirtingos spalvos, nei kita pusė, matoma iš lauko! Beje - netgi gaminant audinius su raštais, naudojamos vandenį taupančios technologijos!

Jeigu ir jums rūpi gamtosauga, namų aplinkos ekologiškumas bei jaukumas - naujoji EKO kolekcija laukia, kol galės tapti jūsų namų dalimi.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.