Jau greitai Jums pristatysime šio pavasario karščiausią naujieną - 2020-ųjų metų naująją, itin elegantišką romanečių ir užuolaidų kolekciją!

Su trenksmu skelbiame, kad labai greitai Jums pristatysime šio pavasario karščiausią naujieną - 2020-ųjų metų naująją, itin elegantišką romanečių ir užuolaidų kolekciją! Artėjant naujajam sezonui, „Domus Lumina" romanečių ir užuolaidų audinių asortimentą papildys originalūs, išskirtinio dizaino, unikalių tekstūrų audiniai, leidžiantys patenkinti ne tik nuolat kintančius klientų poreikius, bet ir augančius kokybės standartus.

Visi audiniai atrinkti su meile galvojant apie Jus ir parsivežti iš šių metų sausio mėnesį vykusios didžiausios tarptautinės namų tekstilės parodos Heimtextil. Naujoje kolekcijoje, kurią sudarys NET 100 nematytų audinių - sprendimą ras kiekvienas. Nuo prabanga alsuojančio, ypatingai populiaraus aksomo, nekasdienine eklektika dvelkiančių audinių, itin minkštų, lengvai krentančių dieninių užuolaidų audinių iki visiškai šviesą blokojančių blackout audinių.

Taigi, kokios medžiagos, spalvos ir netikėti dizaino sprendimai papuoš Jūsų stilingus langus ir dominuos Jūsų interjere - jau visai netrukus! Sekite mūsų naujienas!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.