Karščiausios sezono spalvos naujame markizių audinių asortimente!


Šį sezoną Jums siūlome net 127 naujus audinius kuriais galėsite papuošti savo pasirinktą markizę! Tik DOMUS LUMINA asortimente visuomet rasite kokybiškiausią ir plačiausią audinių pasirinkimą. Šį kartą pristatome Jums naujus audinius, kurie ne tik pasižymi savo harmoningomis spalvų paletėmis, bet turi ypatingų savybių:

  • Akrilas tai sintetinis pluoštas, kuris užtikrina geriausią audinio kokybę, tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Akrilo audiniai markizėms pagaminti iš 100% akrilo siūlų. Impregnuoti su TEFLON® arba SCOTCHGARDTM audiniai apsaugomi nuo vandens pralaidumo (iki 300mm) ir tampa atsparesni nešvarumams, o specialus dažymo būdas audinius saugo nuo išblukimo, todėl ryškiomis spalvomis ilgai džiaugsitės net po karščiausia saule.
  • Vandeniui atsparūs audiniai skirstomi pagal jų vandens pralaidumą (iki 800mm). Austa audinio konstrukcija kartu su impregnacijos technologija sukuria gerą oro pralaidumą net karščiausiomis dienomis. Oeko-Tex® asociacija užtikrina, kad akrilo audinių impregnacija vandens atsparumui - nėra kenksminga.

Šį sezoną nauji markizių audiniai ne tik papuoš Jūsų namų išorę, bet ir saugos Jus nuo saulės bei lietaus, suteiks Jūsų terasai jaukumo ir ilgai tarnaus!

Užsukite į mūsų salonus ir įsitikinkite, kad 2018 metų markizių audinių kolekcija - išskirtinai įvairialypė ir turtinga!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.