Kartu su interjero kūrimo srities profesionalais sukūrėme prabanga alsuojančius namus!

 
Brangūs klientai, pristatome kartu su "Top Design and Architecture studio" įgyvendintą projektą, kuriame DOMUS LUMINA produktai tapo itin modernaus individualaus namo Kaune interjero dalimi.
 
Siekdami patenkinti kliento lūkesčius bei atsižvelgdami į kambarių paskirtį, parinkome skirtingus langų uždengimus: vienose erdvėse langai papuošti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, kitose - parinktos praktiškos, funkcionalios, bet tuo pačiu idealiai įsiliejančios į interjerą romanetės. Tokiu būdu privačiame name elegancija susipina su šiuolaikinio gyvenimo minimalistine estetika ir gaunamas puikus rezultatas.
 
Dailūs langų uždengimai ne tik tapo kai kurių namo erdvių interjero akcentu, bet kartu apsaugo nuo kaitrių saulės spindulių bei praeivių žvilgsnių.
 
Smagu, kai kartu su interjero kūrimo srities profesionalais galime paversti klientų namus ne tik modernia, prabangia ir funkcionalia erdve, bet tuo pačiu ir jausmu!
 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.