MIRAGE juostinės užuolaidos – praktiškumu džiuginanti elegancija

„Mirage“ vertikalios užuolaidos tinka ieškantiems elegancijos ir komforto viename. Itin kokybiška, bet paprasta valdymo sistema ir audinių juostos, kurios vizualiai atrodo kaip užuolaidos – tai didžiausias „Mirage“ privalumas.

Turime naujovių! Dabar juostines užuolaidas galite rinktis iš 4 naujų audinių ir 3 skirtingų profilio spalvų. Galimybė reguliuoti užuolaidas virvele ir grandinėle arba lazdele bei pasirinkti metalinę grandinėlę.

Rinkitės baltą ar pieno baltumo, šviesiai pilką ar antracito atspalvio audinį. Galima pasirinkti ir kelių spalvų juostas taip sukuriant išskirtinio dizaino užuolaidas. Naujos kolekcijos audiniai impregnuoti:  turi antistatinių savybių, nesielektrina, apsaugoti nuo blukimo, atsparūs pelėsiui. Paviršius – pašiauštas, tai neleis audiniui sugerti mažų vandens lašelių ir net riebalų!  

3 spalvų profiliai suteikia galimybę kurti dar daugiau dizaino variantų. Užuolaidos stilingai atrodys, jei baltas audinys bus tvirtinamas prie balto profilio, pilkas – prie pilko, o antracito spalvos juostinės užuolaidos bus komponuojamos su tamsios spalvos profiliu ir komponentais.

Kokioms erdvėms labiausiai tinka juostinės užuolaidos skaitykite čia.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.