MODERNI KLASIKA / ELEGANCIJA / IŠSKIRTINIS DIZAINAS


 
Patys naujausi niekur nematyti raštai, madingiausios žemės ir šalto metalo spalvos karaliauja tiesiai iš Italijos atkeliavusioje, prabanga alsuojančioje užuolaidų audinių kolekcijoje - visa tai surasite tik DOMUS LUMINA asortimente! Gėlėti raštai, įkvėpti itališkos romantikos ir klasikinio angliško stiliaus, sukurs Jūsų namuose tikrą pavasarį! Visą naująją kolekciją vienyja žakardiniai audiniai, audžiami pagal senas tradicijas, tačiau naudojantis naujausiomis technoologijomis. Žakardiniuose audiniuose piešinys sukuriamas tarpusavyje supinant įvairių spalvų siūlus. Taip išaudžiamas audinys su reljefiniu piešiniu. Naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, į audinį galima perkelti įvairiausio sudėtingumo piešinius.
 
Mūsų naujosios kolekcijos techniniai audinių privalumai:
  • audiniai pasižymi dideliu atsparumu plėšimui, tempimui ir trinčiai, o išaustas piešinys atsparumu išblukimui ar išsitrynimui;
  • audinių plotis - net 3 m;
  • audinių aukštis - net 3 m;
  • audiniai nedegūs;
  • kolekcijoje rasite "BLACK OUT" audinių - tai neperšviečiami audiniai, kurie dėl savo savybių greitai tapo vieni mėgstamiausių. Jie visiškai nepraleidžia saulės, todėl leidžia Jums mėgautis maloniu poilsiu pasislėpus nuo įkyrių saulės spindulių ar naktinio miesto šviesų. Šie audiniai išsiskiria aukšta kokybe ir ekologiškomis medžiagomis, tad galite būti tikri, kad Jūsų langus puošia natūralios ir sveikatai nekenksmingos medžiagos.

Naujieji audiniai tikrai atras vietą bet kuriuose namuose, o plati spalvų paletė - nuo šiais metais ypač madingų pastelinių atspalvių iki ryškių, sodrių spalvų įtiks ir išrankiausiam skoniui!

Naujoji užuolaidų kolekcija - elegantiškas ir protingas pasirinkimas Jūsų namams. Apsilankykite mūsų salonuose ir patys išvyskite mūsų naujausią kolekciją, kuri paliks įspūdį ir įkvėps Jus pritaikyti vieną iš daugelio audinių savo namuose.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.