Naujausios 2020 metų langų uždengimų tendencijos: dar didesnis dėmesys vaikų saugumui, energijos taupymui, tvarumui

Kiekvienais metais langų uždangų asortimentą papildo naujausiomis technologijomis ir dizainu išsiskiriančios priemonės. Artėjantys 2020-ieji - tikrai ne išimtis. Modernūs ir stilingi produktai leidžia patenkinti ne tik nuolat kintančius klientų poreikius, bet ir augančius kokybės standartus. Taigi, kokios medžiagos, spalvos ir technologijos dominuos mūsų interjere jau visai netrukus?

  • Vaikams saugūs produktai

Nors vaikams ir augintiniams saugios langų uždangos nėra nauja tendencija, artėjančiais 2020-aisiais joms bus skiriamas dar didesnis dėmesys. Kiekvienais metais kuriamos vis modernesnės belaidės sistemos, pasižyminčios ne tik patrauklia išvaizda, bet ir neįtikėtinu komfortu. Roletai, širmos, užuolaidos ir dar daugiau - produktai, kuriuos galima valdyti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. „Saugaus vaiko" priedai užtikrina, kad langų uždengimai netaptų mažųjų susižeidimo priežastimi.

  • Spalvų tendencijos

Pakankamai ilgą laiką interjerą buvo užvaldžiusios ganėtinai griežtos, šaltos spalvos, tokios kaip pilka ar šalta smėlio. Tačiau maždaug nuo praėjusios vasaros vis labiau populiarėja ryškesni pasirinkimai. Artėjančiais metais pastarieji tik dar labiau dominuos. Žaismingų atspalvių užuolaidos, elegantiškomis klostėmis išsiskiriančios romanetės ar skirtingų tonų deriniais patraukiantys roletai - visa tai gali papuošti ir jūsų namus.

Populiariausiais sezono spalvas pristatančios kompanijos į mūsų namus stengiasi įnešti vis daugiau ramybės. Taigi, nenuostabu, kad šaltus pilkus tonus keičia ir šilti ar neutralūs. 2020 metais interjere matysime daug šiltų melsvų atspalvių, padedančių sukurti atpalaiduojančią ir pozityviai nuteikiančią atmosferą. Be to, netrūks ir pakrantės įkvėptų rudų, natūralios medienos, džiovintų jūros dumblių tonų. Svarbi rolė atitenka baltoms ir šiltai žalioms detalėms, puikiai atsiskleidžiančiomis įvairiausiose langų uždangose.

  • Automatizuoti sprendimai

Neįtikėtinu greičiu populiarėjantys „išmanių namų" sprendimai lemia ir dar platesnį automatizuotų roletų, žaliuzių, užuolaidų, kitų uždengimų pasirinkimą. Jau ir taip platų asortimentą kiekvienais metais papildo dar modernesni produktai. Nuotoliniu būdu valdomos širmos, romanetės ar kitos priemonės pasižymi daugybe privalumų. Patogumas, efektyvesnis energijos naudojimas, saugumas ir patikimumas - tai aspektai, padedantys sukurti šiuolaikiškus namus.

  • Ekologiškos priemonės

Tai, jog šiais laikais patalpose praleidžiame vis daugiau laiko, lemia gamtoje esančių elementų perkėlimą į namų aplinką. Vienas iš tvarių būdų, leidžiančių įgyvendinti tokią idėją - medinės žaliuzės. Jų gaminimo metu nenaudojami gamtai ir žmogui kenksmingi chemikalai, o likusios atraižos efektyviai panaudojamos. Tokie langų uždengimai ne tik papuošia namų interjerą, bet ir leidžia sutaupyti energijos. Dėl izoliacinių medienos savybių žaliuzės padeda sulaikyti šilumą, todėl puikiai tinka tiek žiemą, tiek vasarą.

Nepraleiskite progos naujausias 2020-ųjų tendencijas pritaikyti ir savo namuose. „Domus Lumina" asortimente galite rasti didžiulį langų uždangų pasirinkimą: roletai, žaliuzės, romanetės, širmos... Pasitikite artėjančius metus atsinaujinę!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.