Naujiena apsauginių žaliuzių asortimente!


 
Pristatome Jums naujieną apsauginių žaliuzių asortimente! Tai naujosios klasikinės apsauginės žaliuzės Classic su 77 mm profiliu, kuris yra ilgaamžis, lengvas, tačiau itin saugus ir atsparus išoriniam poveikiui, pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio.
 
Apsauginės žaliuzės Classic su 77 mm profiliu dėl savo techninių savybių naudojamos langams, durims ir ypač dažnai - garažo vartams. Jas galima montuoti tiek statybų metu, tiek į jau pastatyto pastato nišas. Naudojamos kaip garažo vartai, apsauginės žaliuzės užima nedaug vietos, kadangi susisuka į kompaktišką dėžę. Taip pat jas galima naudoti ne tik lauke, bet ir pastatų viduje, norint apsaugoti įėjimus ar sandėlius nuo įsibrovėlių. Naujųjų apsauginių žaliuzių Classic su 77 mm profiliu išskirtinumai:
 
  • Aliuminio profilis yra ekologiškai saugus, putų poliuretano užpildas yra be freono bei kitų kenksmingų medžiagų, o dažuose nėra kadmio;
  • Profilio aukštis - 77 mm, storis - 19 mm;
  • Ypatinga profilio skerspjūvio forma ir storis susukamų vartų plokštumai suteikia itin geras atsparumo mechaniniam poveikiui savybes;
  • Ekstruduotos kreipiančiosios su aukštos kokybės plastiko tarpinėmis, plieninis velenas;
  • Puikiai pritaikomos pasyviame name - taupo energiją, reikalingą patalpų šildymui ar vėsinimui;
  • Galimybė įsigyti gaminius su ventiliacijos angomis, langu, sustiprinta priešvėjine sistema, inerciniu stabdžiu;
  • Valdymas - elektrine pavara, valdoma jungikliu ar nuotolinio valdymo pulteliu.

Domus Lumina rūpinasi Jūsų saugumu!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.