Naujiena! Karališka plisuotų žaliuzių audinių kolekcija - jau DOMUS LUMINA

Prabangūs rafinuoti audiniai, žaismingi raštai, bei solidžios geometrinės formos naujoje Domus Lumina plisuotų žaliuzių audinių kolekcijoje.

Pajuskite prabangaus ir šiuolaikiško interjero dvelksmą naujojoje plisuotų žaliuzių  audinių kolekcijoje. Joje atrasite modernaus miesto spalvų bei linijų, miško kontūrų ir gamtos akcentų bei ypatingų audinių, primenančių karališkąjį aksomą. Naujoji kolekcija yra kruopščiai atrinkta atsižvelgiant į reikliausius kriterijus įvairaus tipo langų uždengimų funkcijoms patenkinti:

  • atsižvelgėme į naujausias audinių ir interjero dizaino tendencijas;
  • atrinkome naudingas funkcijas atliekančius audinius, skirtus įvairios paskirties pastatams;
  • praplėtėme „korėtų“ (dvigubo audinio) plisuotų audinių kolekciją;
  • pridėjome naujų, skaidrių dieninių audinių;
  • dar didesnė atspindinčių saulę audinių kolekcija;
  • rasite populiariausiais paskelbtų Pantone 2020 metų rinkimuose mėlynų atspalvių asortimentą;
  • nuo ramių, neutralių atspalvių bei raštų iki žaismingų gamtos ar miesto įkvėptų motyvų.

Miesto fragmentai

Miesto fragmentai (angl. Urban Textures), tai audinių kolekcija atspindinti miesto objektų linijas ir struktūras. Šioje kolekcijoje atrasite neutralių spalvų gamą, kurioje suspindi keli žalsvi atspalviai bei augalų raštai primenantys augalijos santykį su pilkomis gatvėmis ir pastatais šurmuliuojančiame mieste. Visi kolekcijos audiniai tiek stilistiškai tiek funkcionaliai yra pritaikyti miesto ir užmiesčio langams. Subtilių teksturų audiniai su blizgia nugarėle atspindi saulės karštį ir akinančią šviesą lengvai filtruodami šviesos patekimą į patalpas, o raštuoti audiniai su augalijos ar geometrine spauda suteiks patalpoms neiššaukiančio išskirtinumo.

Triufelių miškas

Triufelių miškas (angl. Truffle Woods) yra užburianti ir šiek tiek daugiau organiškų bei gamtinių fragmentų turinti audinių kolekcija. Kaip ir tikrasis triufelis, šie audiniai it brangus delikatesas džiugina akį nematytais raštais ir audinių sudėtimi. Šioje kolekcijoje didesnę dalį sudaro dieniniai audiniai išmarginti bangomis, lapeliais ar lyg ranka nupieštomis, žaismingai išrikiuotomis juostelėmis. Likusios dvi trijulės šios kolekcijos audinių yra mažiau pralaidžios šviesai, tačiau turi atspindinčios nugarėlės savybių ir modernių atspalvių paletę.

Karališkoji, Karališkoji BO

Karališkoji (angl. Sovereign) kolekcija yra dalinai praleidžiančių ir pilnai užtamsinančių šviesą (Blackout), ‘korėtų’ audinių kolekcija, kuri it išskleistos povo plunksnos sužavi savo gilių atspalvių pasirinkimu ir lengvai raštuotais audiniais. Vienspalviai audiniai, lyg šilko ir aksomo junginys, yra abipusiai, tad nuostabiomis spalvomis džiaugsitės tiek iš vidaus tiek žvelgdami į langus iš išorės. Kita kolekcijos dalis - lengvai raštuoti audiniai tuo tarpu turi baltas nugarėles, kurios padeda atspindėti saulės spindulius, tuo pačiu viduje puošdami langus smulkių linijų raštais, suteikiančiais audiniams 3D pojūčio.

‘Korėti’ audiniai, kitaip vadinami “duette” arba “honeycell”, primena medaus korius dėl savo dvigubo audinio ir kaip jis atrodo iš šono išskleidus jį. Tokiu būdu suklijuoti audiniai turi savybę nepraleisti ir neišleisti šilumos pro langą karštu ar šaltu metų laiku, tad abi Karališkosios kolekcijos - standartinės ir pilnai užtamsinančios šviesą, turi puikias savybes išlaikyti optimalią temperatūrą patalpoje ir lengvai kontroliuoti šviesos patekimą ar jos visai nepraleisti.

Esame tikri, kad visos šios kolekcijos pakerės mūsų klientų širdis ir įkvėps naujiems iššūkiams kuriant savo namų aplinką, apipavidalinant modernesnę darbo aplinką ar tiesiog atneš naujų vėjų atnaujinant langų uždengimus su naująja „Domus Lumina“ kolekcija.

Naujuosius audinius jau galite pamatyti ir pačiupinėti mūsų salonuose visoje Lietuvoje!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.