Naujos medinių žaliuzių spalvos: suteikite namams daugiau išskirtinumo

Įsirenginėjate naujus namus? O gal ieškote stilingų sprendimų, kurie atnaujintų esamą interjerą? Medinės žaliuzės  gali būti būtent tai ir dar daugiau! DOMUS LUMINA asortimente rasite platų žaliuzių pasirinkimą, kurį šiuo metu papildė ir naujausios spalvos. Tokia skirtingų atspalvių ir raštų įvairovė leis lengvai išsirinkti žaliuzes, kurios derės prie baldų bei apdailos detalių ir stilingai įsilies į bendrą Jūsų namų interjerą. Daugiau patarimų, kaip derinti medines žaliuzes rasite čia.  

Siekdami pasiūlyti naujausius ir stilingus sprendimus, pristatome naujausias medinių žaliuzių spalvas:

  • Dar daugiau natūralumo. Brulis, Medus ir Scanda spalvos atskleidžia unikalius medžio rievių raštus ir grublėtą tekstūrą. Medžio natūralumas pridės namų interjerui daugiau jaukumo bei autentiškumo, o nelygus paviršius neleis kauptis dulkėms.
  • Dar daugiau pilkų atspalvių. Helgriza, Tano ir Malummno spalvų žaliuzės pasižymi itin lygiu padengimu. Neutralūs pilki atspalviai yra puikus pasirinkimas moderniam namų interjerui, kur dominuoja minimalizmas.

  • Dar daugiau baltos spalvos. Lavanco ir Nubo – baltos spalvos alternatyvos. Lamelės pasižymi lygiu padengimu, kuris suteikia žaliuzėms subtilesnį toną. Šis variantas tinka tiems, kurie nori namų interjerą papildyti akcentu, bet tuo pačiu išlaikyti švelnų ir tolygų interjero charakterį.

Medinės žaliuzės yra ne tik stilingas, bet ir funkcionalus namų interjero sprendimas. Žaliuzes pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis ir veikia kaip natūralus izoliatorius: vasarą atspindi saulės spindulius išlaikydamos vėsą namuose, o žiemą atvirkščiai - sulaiko kambario šilumą. Jei saulėtomis dienomis tenka dirbti iš namų, tai žaliuzių dėka galėsite lengvai nustatyti patenkančios šviesos srautą ir taip užtikrinti tinkamą kambario apšvietimą.

Norite savo namams pritaikyti tik gamtai draugiškus sprendimus? Naujausių splavų medinės žaliuzės yra pagamintos iš kininės paulovnijos, kuri yra viena iš greičiausiai atsinaujinančių medžio rūšių. Šis medis auga itin greitai, todėl jo naudojimas žaliuzių gamybai neturi didelės įtakos aplinkai lyginant su kitomis medienos rūšimis.

Įneškite naujų spalvų į savo namus su išskirtinėmis DOMUS LUMINA medinėmis žaliuzėmis.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.