Net dvi stulbinančios naujienos horizontalių aliuminių žaliuzių mėgėjams!

 
DOMUS LUMINA nenustoja augti - pristatome net 2 stulbinančias naujienas horizontalių aliuminių žaliuzių mėgėjams!
 
Nuo šiol mūsų gaminamos horizontalios aliuminės žaliuzės su 16 ir 25 mm pločio juostelėmis valdomos JAU IR ELEKTRINE PAVARA! Automatizuotas valdymas - tampa neatsiejama Jūsų gyvenimo dalis. Aliuminės žaliuzės tampa protingo namo dalimi, taip įsiliedamos į modernių langų uždengimų asortimentą. Jų valdymas elektrine pavara suteikia maksimalų komfortą, žaliuzes ypatingai patogu ir lengva valdyti net nepriėjus prie lango. Vos vienu mygtuko spustelėjimu jas galima: pakelti, nuleisti ar užfiksuoti norimoje padėtyje. DOMUS LUMINA horizontalių aliuminių žaliuzių mechanizmai montuojami su patikimomis prancūzų kompanijos „Somfy" automatinėmis pavaromis. Nuo šiol galima dar patogiau valdyti horizontalias aliumines žaliuzes ir džiaugtis jų funkcionalumu!
 
Kita džiuginanti naujiena - nauja horizontalių žaliuzių sistema VENUS STICK! Tai klasikinė, patogi ir kompaktiška horizontalių žaliuzių sistema pasižyminti šiomis savybėmis:
 
  • Plokščias viršutinis profilis priglunda prie lango ir netrukdo jo pilnam atidarymui;
  • Profilis montuojamas tarp stiklajuosčių;
  • Galima pasirinkti iš 3, puikiai į interjerą įsiliejančių spalvų: baltos, sidabro ar šviesaus ąžuolo;
  • Valdoma virvele pakėlimui/nuleidimui, bei lazdele juostų pasukimui;

VENUS STICK - puikios išvaizdos, lengvos priežiūros ir kokybės derinys!

DOMUS LUMINA siūlomas asortimentas auga kartu su klientų ratu! Mes džiaugiamės, kad šiandien galime patenkinti kiekvieną Jūsų norą ir Jūsų langus paversti ypatingai stilingais.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.