Nuo šiol langų uždengimų automatikos „Somfy“ garantija dar ilgesnė!

„Somfy" - tai prancūzų įmonės vardas puikiai žinomas dėl savo automatikos įdiegtos kiemo bei garažo vartų ir langų uždengimo sistemose. Daugiau nei 60 šalių savo veiklą išplėtusi įmonė bendradarbiauja ir su „Domus Lumina", todėl klientai, kurių langus puošia roletai, žaliuzės - gali juos valdyti automatiniu būdu, net nepriėję prie lango. Tai revoliucija tapęs išradimas, kuris užtikrina Jūsų patogumą. Dar geresnė žinia - mūsų partneris „Somfy" prailgina savo garantijų laiką. Kadangi vienas iš „Somfy" strategijos prioritetų yra klientų pasitenkinimas, jie nuolat tobulina ir plečia paslaugų ir gaminių kokybę.

STANDARTINĖ garantija didėja iki 5 metų
Standartinė 5 metų garantija Somfy prekės ženklo sprendimams (varikliai, priedai, valdymai ir susiję sprendimai) susukamoms ir daromoms langinėms*, eksterjero/interjero langų uždengimams*, pergolėms, užuolaidoms, apsaugai (signalizacijos ir kameros), garažo vartams ir integruotiems "Invisio" motorizuotų sistemų vartams.
* išskyrus baterijas

PRATĘSIAMA garantija didėja iki 7 metų
Somfy prekės ženklo gaminiai susukamoms grotoms S&SO RS 100 ir Oximo WireFree RTS* sprendimams nuo saulės susukamų grotų asortimentui.
* Oximo WireFree - variklis, panelė ir baterija montuojami tik kartu.

3-metų garantija
Visiems "Somfy" prekių ženklo varikliams*, valdymo dėžėms, vartų rinkiniams ir daromų langinių variklių baterijoms.
*išskyrus vartų integruotiems varikliams Invisio.

2-metų garantija
Vidaus langų uždengimų ir užuolaidų "Somfy" WireFree variklių baterijoms.

Labai prašome atkreipti dėmesį, garantijos galiojimo laikas prasideda nuo pagaminimo datos. Garantijos sąlygos sutartos kaip dalis mūsų bendrųjų garantinių sąlygų. Jos neturi įtakos trečiųjų šalių prekės ženklų aksesuarams ir gaminiams.Somfy automatika - valdykite langus elengantiškai

Valdykite langus elengantiškai!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.