Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Pantone paskelbta 2016 metų rudens/žiemos spalvų paletė alsuoja RAMYBE, STIPRYBE ir OPTIMIZMU!


 
Spalvų pasaulio autoritetas - spalvų institutas „Pantone", įsikūręs JAV, kuris du kartu per metus skelbia madingiausias metų spalvas, pagaliau paskelbė nepakartojamą 2016 metų rudens/žiemos spalvų paletę.
 
Spalvos interjere, kaip ir mados pasaulyje - užima ypatingą vietą. Ir nors kartais atrodo, kad mūsų išlavinto skonio jau nebeįmanoma nustebinti kažkuo nauju ar išskirtiniu - atsiranda atgaiva kūnui ir sielai.
 
RAMYBĖ, STIPRYBĖ ir OPTIMIZMAS - šiais jausmais alsuoja „Pantone" paskelbtų spalvų paletė. Tai buvo pagrindiniai spalvų instituto atstovų įkvėpimo šaltiniai renkant spalvas ateinančiam sezonui. Ir būtent to labai trūksta mūsų chaotiškoje, įtemptoje, pilnoje streso ir skubėjimo aplinkoje. Todėl kurdami interjerą ir puošdami savo namus pagal 2016 metų rudens/žiemos madingiausių spalvų paletę - Jūs susikursite sau ramybės oazę.
 
„Pantone" paskelbtoje 2016 metų rudens/žiemos spalvų paletėje vis dar karaliauja mėlyna spalva, kuri simbolizuoja pastovumą, o interjere dvelkia šiluma, ramybe ir švelnumu. Mėlyna (Riverside) spalva - vėsi ir raminanti, stipri ir stabili, suteikia subtilaus gyvumo ir rafinuotumo, atrodo įdomi, bet tuo pačiu pastovi ir klasikinė. Tuo tarpu (Airy Blue) spalva asocijuojasi su lengvumu ir laisve, ramybe ir šviesa ir yra labai artima šių metų dangaus mėlynumo spalvai - "Serenity". Melsvos spalvos langų uždengimai puikiai derės prie baltų, pilkų ar tamsiai mėlynų interjero detalių ir suteiks Jūsų kambariui išskirtinumo, jie nepretenzingai įsilies tamsesnio kolorito interjeruose. Šios spalvos audinius ypač rekomenduojama rinktis ne tik mergaičių ar berniukų kambariuose, bet ir svetainės bei miegamojo zonų langų uždengimams.
 
Pilka (Sharkskin) spalva alsuoja stabilumu. Rusvi atspalviai (Warm Taupe) ar (Potter's Clay) suteiks Jums ramybės jausmą ir leis ramiai išsimiegoti. Šios spalvos - tai užtikrinta ir stabili, žemiška ir patikima, amžina klasika. DOMUS LUMINA asortimente rasite ne vieną šių spalvų produktą, kurį tikrai priderinsite prie savo stilingo interjero, o ypač jis puikiai tiks minimalistiniame interjere. Šios spalvos populiarios ir kitose namų tekstilėse - baldų apmušaluose, kilimuose, net interjero dekoro akcentuose, todėl tikrai atrasite savo namams tinkantį audinį ir priderinsite prie turimų detalių ar erdvių.
 
O kaipgi ruduo be rožinės ir raudonos spalvos, kurios primena mums krintančius rausvai spalvotus lapus nuo medžių! Raudoni atspalviai (Aurora Red) ar (Dusty Cedar) - dvelkia šiluma ir pasitikėjimu, jie interjere sukuria prabangos jausmą, bet tuo pačiu įneša optimizmo bei energijos veikti, kurti, judėti.
 
DOMUS LUMINA gausiame asortimenete tikrai rasite šį sezoną itin madingą violetinę (Bodacious) spalvą. Tai ryški ir netikėta, universali, mados akcentus paverčianti pagrindinėmis detalėmis spalva. Bei garstyčių geltonumo (Spicy Mustard) spalvą, kuri dvelkia aštresniu geltonu atspalviu nei prieš tai matytos geltonos spalvos. Šios spalvos suteiks Jūsų erdvėms gaivumo, pikantiškumo ir egzotikos. Ir be abejo visų mėgiama ir vis dar vasarą primenanti žalia spalva (Lush Meadow) - sodri, ryški, sofistiška, drąsi ir išsiskirianti.
 
Kartu su šiomis nuostabiomis bei nepakartojamomis spalvomis kviečiame Jus pasitikti ramybe, stiprybe ir optimizmu dvelkiantį rudenį!
 
Kurkime namų jaukumą KARTU.