Prabangiuose apartamentuose Vilniaus centre gyventojus džiugina Domus Lumina langų uždengimai

Džiaugiamės įgyvendinę dar vieną projektą! Kartu su partneriais „NEWSEC“, viename iš naujausių apartamentų kompleksų Vilniaus centre papuošėme patalpas Domus Lumina produkcija. Kiekvieni apartamentai yra skoningai įrengti pagal naujausias interjero madų tendencijas, tad Domus Lumina uždengimai taip pat turėjo atitikti kiekvienų apartamentų atskirą stilių bei suteikti reikiamo funkcionalumo atskiroms patalpoms. Vienas iš daugelio tokių apartamentų privalumų yra panoraminiai langai, kuriuose atsiveria nuostabus vaizdas į Vilniaus miesto centrą. Norėdami tokio pastato gyventojams suteikti pilnavertišką poilsį, turėjome gerai apgalvoti kaip uždengti langus nuo saulės, nepaslėpti kvapą gniaužiančio vaizdo pro langą bei suteikti gyventojams privatumo. Derindami gaminius prie aplinkos, tiek sistemas, tiek audinius išrinkome tokius, kurie įsilietų į aplinką ir sušildytų patalpas jaukumu:

 • Roletams parinkome tvirtą ir kokybišką PRESTIGE sistemą – kiekviena gaminio detalė užtikrina ilgaamžį bei sklandų gaminio veikimą. Roletai, priklausomai nuo patalpos paskirties, buvo komplektuojami su šiais audiniais:
  • Hanson – tekstiliniais audiniais su jaukia tekstūra bei „blackout“ nugarėle - visiškam patalpų užtamsinimui miegamajame;
  • Bella – vienspalviais audiniais su „blackout“ nugarėle - visiškam patalpų užtamsinimui miegamajame;
  • BO3008 su „blackout“ sidabrine nugarėle - visiškam patalpų užtamsinimui miegamajame ir karščio atspindėjimui;
  • SCREEN specialaus audimo audiniais, kurie pilnai neuždengia vaizdo pro langą – valgomiesiems ir svetainėms. Visiems roletams parinktos dailios metalinės grandinėlės.
 • Medinės žaliuzės TIMBERLUX 25mm – montuotos ant stiklinių pertvarų tarp miegamojo ir vonios kambario;
 • Automatiškai valdomos plisuotos žaliuzės - šlaitinio stiklinio stogo langams uždengti. Plisuotų žaliuzių sistema taip pat parinkta iš PRESTIGE kolekcijos, specialus modelis yra valdomas automatiniu būdu ir yra specialiai pritaikytas oranžerijos tipo langams. Šviesaus atspalvio audinys Messa Perl – tai specialus audinys su perlo atspindžio nugarėle, kuris padeda atspindėti karštį ateinantį su saulės šviesa.
 • Užuolaidos – suteikti patalpoms jaukumo, papildomo privatumo bei puošmenos. Naudojami audiniai buvo naktiniai – blackout, dimout - dalinai praleidžiantis šviesą ir dieniniai permatomi audiniai. Pilnai užtamsinantys šviesą užuolaidiniai audiniai, kartu su roletais, parinkti miegamiesiems, kur ir dienos metu būtų įmanoma pilnai užtamsinti patalpas ir pailsėti. Dimout audiniai iš stambiai austo minkštos faktūros audinio suteikė patalpoms papildomo privatumo neužtemdant patalpų ir suteikiant joms jaukumo. Dieniniai audiniai buvo derinami kartu su Screen roletais papildomam privatumui bei jaukumui sukurti.

Domus Lumina langų uždengimų sprendimai gali būti pritaikyti ir jums ar jūsų įmonėms, viešbučiams, gyvenamoms patalpoms, renginių patalpoms, sodyboms ir kitokiems pastatams. Siūlome platų asortimentą kiekvieno tipo langų uždengimams!

 
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.