Revoliucija vertikalų žaliuzių pasaulyje: modernumas, funkcionalumas ir neribotos galimybės

Vertikalios žaliuzės atgimsta naujovišku ir moderniu pavidalu: griežtos linijos, itin gausus – beveik 400 dailių audinių pasirinkimas ir šviesos srauto valdymo komfortas pasirinktu būdu. Siūlome pažvelgti į aukštos kokybės ir beveik neribotų galimybių vertikalių žaliuzių pasaulį, atspindintį naujausias interjero tendencijas, kuriose vyrauja vertikalios linijos ir estetika.

Vertikalios žaliuzės yra vienas populiariausių langų uždengimo būdų. Jos yra ne tik funkcionalios, bet ir stilingos, be to, suteikia galimybę patogiai reguliuoti į vidų patenkančios šviesos srautus, leidžia užsitikrinti privatumą.

Turime naujovių! Dabar vertikalios žaliuzės gali būti be jungiančių grandinėlių. Kaip? Juostų apačioje prilydomi svareliai! Tai užtikrina itin estetišką ir minimalistinį dizainą bei suteikia dar daugiau funkcionalumo – galima laisvai judėti tarp žaliuzių juostų. Gaminys saugus vaikams ir draugiškas gyvūnams.

Dar daugiau argumentų pasirinkti vertikalias žaliuzes iš mūsų:

1. Gausus audinių asortimentas

Rinkdamiesi vertikalias žaliuzes peržvelkite 400 audinių katalogą. Spalvos, tekstūros, raštai, vandeniui atsparūs ir nedegūs audiniai. Kiekvienas audinys turi savo charakterį ir savybes, tad verta atidžiai išsiaiškinti, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Apsilankykite „Domus Lumina“ salonuose ir pasitarkite su specialistais, kurie padės jums rasti tinkamą audinį ir sukurti jaukius ir komfortiškus namus.

2. Stilius ir dizainas: daugiau patogumo ir pasirinkimų

Vertikalios žaliuzės puikai integruojamos į interjerus, vadovaujantis šiandieninėmis dizaino tendencijomis, kuriose vyrauja vertikalios linijos ir Japandi stiliaus minimalizmas bei švara. Ryškios spalvos ir raiškios tekstūros – štai kodėl jos gali puikiai tikti ir industrinio stiliaus patalpose. Dabar profilių ir komponentų spalvas galima rinktis iš 3 variantų: baltos, pilkos ir antracito. Suderinus juostų ir detalių spalvas gaunama išties unikali ir šiuolaikiška išvaizda.

Vertikalias žaliuzes galima valdyti virvele ir grandinėle arba lazdele. Apatinės jungiančios grandinėlės gali būti plastikinės arba metalinės, gaminį galite rinktis ir be jungiančiųjų grandinėlių.

3. Ir namuose, ir biuruose

Šiuolaikinės vertikalios žaliuzės turi platų spalvų ir raštų pasirinkimą, todėl jos gali būti pritaikytos ir namų, ir biurų interjerui. Vertikalios žaliuzės gali būti pritaikytos skirtingiems langų tipams ir formoms, todėl jas galima naudoti bet kokiose patalpose – tiek dideliuose biurų kompleksuose, tiek mažesniuose namų kampeliuose. Tinka ir dideliems ar nestandartiniams langams: vertikalios žaliuzės gali būti 4,5 metrų pločio ir 3 metrų aukščio, jas galima montuoti pasvirusias. Vertikalios žaliuzės gali būti pasvirusios – montuojama ant trikampių langų.

Daugiau apie vertikalias žaliuzes skaitykite čia.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.