Su trenksmu skelbiame! Vieninteliai Lietuvoje siūlome naujausią tendenciją: langų uždengimų valdymą balsu!

Tik Jums, brangūs klientai, „Domus Lumina" turi tikrą šių metų sensaciją! Nuo šiol Jums nebereikės kilti nuo patogios minkštos sofos, jei pasisukusi saulė ims akinti ar kaitinti kambarį - svajonė valdyti langų uždengimus balsu - jau realybė! 

„Domus Lumina" žengia koja kojon su inovatyvumu, aukščiausiomis technologijomis. Todėl būdami vieni inovatyviausių langų uždengimų gamintojų visoje Europoje - esame pirmieji Lietuvoje, kurie savo mylimiems klientams šiandien gali pasiūlyti vidaus langų uždengimus, lauko žaliuzes, markizes, pergolas valdyti tiesiog savo balsu!

Tam reikalinga Amazon „Alexa" bei laiko patikrintos ir patikimos partnerės,  prancūzų kompanijos Somfy išmanių namų sistema „Tahoma". Kai pateikiate „Alexa" komandą anglų kalba, ji perduodama „TaHoma" namų sistemai, kuri bendrauja su automatizuotais langų uždengimais ar kitomis saulės kontrolės sistemomis.

Trumpai susipažinkite, kaip tai veikia:

  • Somfy „Tahoma"

Somfy „Tahoma" yra protingų namų sistema, kurios pagalba galima valdyti elektroninius prietaisus savo namuose. Vieni iš prietaisų yra ir langų uždengimai su Somfy automatika, kuriuos reguliuosite iš bet kurio pasaulio taško, kur yra internetas!

„Tahoma" suteiks visišką komfortą bet kuriuo metu su nuostabia funkcija - scenarijaus įdiegimu. Ši funkcija padės tiek kasdienybėje, tiek neplanuotomis akimirkomis, kai turite netikėtai išskubėti iš namų. Scenarijaus kūrimas - tai kelių įrenginių suprogramavimas, kuomet pasinaudojus tam tikra komanda - keli įrenginiai atliks tam tikrus veiksmus. Pavyzdžiui, scenarijus skirtas rytui, vakarui ar netikėtam išėjimui iš namų, atliks numatytus darbus: nuleis roletus, uždarys stoglangius ir išjungs ar įjungs šviesas.

  • Amazon „Alexa"

„Echo" yra Amazon įmonės sukurta išmanioji garso kolonėlė, kurioje gyvena virtuali asistentė „Alexa". Ši asistentė gali ne tik groti muziką ar skaityti knygas, bet ir priimti balso komandas. Tai puiki pagalbininkė namuose - pateikus tam tikrą komandą - „Alexa" pavers ją į protingų namų sistemai „TaHoma" suprantamą signalą ir atliks nurodyto scenarijaus veiksmus, ar tai roleto pakėlimas, ar žaliuzės nuleidimas, ar markizės išskleidimas.
Balso komandos atstoja valdymo programėlės naudojimą, tad šis būdas išties yra labiausiai priimtinas visiems, vertinantiems išskirtinį komfortą ir patogų namų aplinkos kontroliavimą.

Išmanieji prietaisai tobulėja būtent dėl Jūsų - tam, kad atrastumėte laisvo laiko sau ir savo artimiesiems, o aplinkos kontrolės rūpesčiai būtų įveikiami tiesiog balsu. Todėl „Domus Lumina" pagalba palengvinkite savo kasdienybę ir suteikite sau maksimalų komfortą valdydami langų uždengimus tiesiog savo balsu!

Parsisiųsti naudojimo instrukciją

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.