SUNWOOD medinių žaliuzių gamyba DOMUS LUMINA gamykloje!

 

Didžiuojamės galėdami pasidalinti viena didžiausių šių metų naujienų – mūsų Pramonės pr. gamykloje, Kaune, atsidarė SUNWOOD medinių žaliuzių gamyba, kurioje bus gaminamos 6-ių populiariausių spalvų medinės žaliuzės su 35 ar 50 mm pločio medžio juostelėmis!  

Šios atrinktos SUNWOOD medinės žaliuzės bus parduodamos ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, todėl mūsų gaminamas modelis šiek tiek skirsis nuo mūsų jau turimo SUNWOOD. Abu SUNWOOD modeliai skiriasi viršutinės apdailos ir apatinio profilio formomis.

Gamindami SUNWOOD medines žaliuzes Lietuvoje, užtikriname ne tik aukšto lygio kokybės patikrą, bet ir patrauklią kainą ir itin greitą gamybos terminą. Su nauja gamyba – padidėjo ir mūsų pajėgumai, dabar galime priimti daug daugiau ir didesnių jūsų užsakymų šiam klasikiniai moderniam gaminiui.  

Dabar, kai medinės žaliuzės tampa pagrindiniu interjero dizaino akcentu ir itin gerai įsilieja į skirtingų stilių interjerus, SUNWOOD žaliuzės gali būti būtent tas gaminys, kuris papuoš jūsų namus pagal naujausias interjero madų tendencijas.

DOMUS LUMINA gaminamų SUNWOOD medinių žaliuzių spalvos – PURE, POLAR, MIRREN, ASH, KHOL ir CARBON.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.