Taupantiems energiją - saulės kontrolė!

Neretai apie saulės kontrolę pradedama galvoti tada, kai ji ima kelti rūpesčių. Tačiau tam galima pasiruošti jau iš anksto. Šiandien langų uždengimų pagalba galite maksimaliai išnaudoti saulės energiją nuo jos nenukenčiant. Ši tema tapo itin aktuali įsigaliojus privalomajam A klasės reikalavimui naujai statomiems namams. Apie tai ir dar plačiau vasario 2 dieną dalinomės žurnalo Structum - struktūriškas požiūris sėkmingam verslui vykdomoje konferencijoje „Energetikos pokyčiai ir pastatų energinio efektyvumo didinimas".

Daugiau įžvalgų ir patarimų Domus Lumina ekspertų plėtota tema „Sprendimas: tausojantiems energiją - saulės kontrolė!" rasite žurnalo Structum kovo mėnesio numeryje. O jeigu planuojate vykdyti renovaciją ar statyti namą ir patarimų Jums reikia jau dabar - kreipkitės į Domus Lumina pastatų energinio taupymo specialistus. Mes visada pasirengę Jums padėti ir suteikti visą informaciją apie A klasę atitinkančius saulės kontrolės sprendimus. 

Mūsų tikslas - pritaikyti gaminamą produkciją taip, kad ji atitiktų aukščiausius energinio naudingumo reikalavimus. O Jums, mieli klientai, siūlome iš anksto būti pasiruošus privalomajam A klasės reikalavimui naujai statomiems namams!

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.