Technologijos ir atsinaujinantys gamtos ištekliai – jau ir jūsų namų langams!


 
Šiandien be galo svarbu rinktis ir naudoti saugius produktus, tausojančius sveikatą, gamtą bei energetinius išteklius. Mums rūpi protingi sprendimai, leidžiantys taupyti laiką ir pinigus, o buities rūpesčius paversti malonumu.
 
„Domus Lumina" specialistai kasdien dirba tam, kad klientai galėtų mėgautis kiekvienu prisilietimu prie savo langų, o namų jaukumo, grožio ir patogumo sintezė būtų paprastai įgyvendinama.
Jei nutarėte įsigyti ar keisti savo langų uždengimus patogesniais, funkcionalesniais, automatizuotais sprendimais, „Domus Lumina" siūlo įsigyti gaminius, kuriuose varikliai yra įkraunami baterijomis - tai klasikinių roletų sistemos, horizontalios aliuminės žaliuzės, plisuotos žaliuzės!
Šį variantą galite rinktis neinvestuodami papildomo laiko ir finansų elektros įvado įrengimui prie langų, nes uždengimus galite valdyti be jungties į elektros tinklą. Įkraunamos baterijos taupios ir veikia itin ilgai.
 
Jūsų patogumui - dar viena ypatingai patraukli inovacija: plisuotų žaliuzių automatinis valdymas su saulės energija įkraunamomis baterijomis! Tai ypač patogu stogo langams!
Išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo garantijas suteikia automatikos gamintojas „Somfy" - išskirtinių sprendimų automatiniam produktų valdymui ekspertai.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.