Tegul Jūsų interjeras pražysta visomis vasaros spalvomis su DOMUS LUMINA naujausia, dar neregėta Lietuvos rinkoje medinių žaliuzių kolekcija!

Dėmesys klientui, kokybė, išskirtinumas ir itin platus asortimentas - tai mūsų pagarbos Jums, mieli klientai, išraiška. Šiandien galime drąsiai teigti, kad turime ko gero didžiausią ir turtingiausią medinių žaliuzių paletę Europoje. Kaip ir žadėjome - su trenksmu pristatome dar vieną subrandintą ir su meile Jums atrinktą - išskirtinę, prabangią ir be galo stilingą medinių žaliuzių kolekciją TIMBERLUX.

TIMBERLUX pavadinimas susideda iš dviejų žodžių, kurie reiškia medieną ir prabangą. Ši medžio kolekcija lyg egzotiškas vaisius prisirpusi tiek ryškiomis, tiek natūraliomis gamtos spalvomis bei faktūromis sužavės savo išskirtinumu ir pradžiugins pasirinkimu net drąsiausius mūsų klientus. Viso net 56 pasirinkimai, kurių kiekvienas harmoniškai dera su įvairiais aksesuarais - skirtingų formų ir paviršių varpeliais, kopetėlių juostomis bei elegantiškomis apdailomis.

TIMBERLUX kolekcija pasižymi šiais ypatumais:

  • TIMBERLUX mediena yra išgaunama iš Amerikinės liepos, kuri pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu;
  • Prie visų Timberlux gaminių standartiškai komplektuojamas 'Saugus vaikas';
  • Medis yra natūralus izoliatorius, todėl šaltu laikotarpiu medinės žaliuzės gali sulaikyti net iki 50% šilumos, prarandamos pro langus.

Tegul Jūsų interjeras pražysta visomis vasaros spalvomis su mūsų fantastiškomis medinėmis žaliuzėmis! Naujausių kolekcijų ieškokite DOMUS LUMINA salonuose ar išsikvietę konsultantą į namus.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiam.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.