Tik Jums, mieli klientai - nauja užuolaidų audinių kolekcija!

 
DOMUS LUMINA eina koja kojon su mada ir išskirtinai, tik savo klientams pristato naujausią užuolaidų audinių kolekciją! Natūralių spalvų paletė, lašelis floros motyvų bei šiek tiek moderno. Taip galima apibūdinti naująją mūsų kolekciją.
 
Užuolaidos iš naujausios kolekcijos ne tik suteiks rafinuotumo, elegancijos ir šarmo Jūsų erdvėms, tačiau yra ir labai lengvai prižiūrimos. Kolekciją sudaro skirtingi dizainai, kurių kiekvienas turi kontrastingus arba giminingus spalvinius derinius.
 
Ieškantiems prabangaus langų uždengimo pristatome audinus su atsikartojančiais geometriniais raštais, kurie atrodys elegantiškai ir nenuobodžiai tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.
 
Pastelinės audinių spalvos puikiai derės prie bet kokių Jūsų interjero detalių, o švelnus iš šešėlio išlendantis rašto žvilgesys įkvėps audiniui gyvybės, kuri pasklis ir Jūsų namuose.
 
Balintos kakavos ar dramblio kaulo spalva primins saulėtą laiką net ir tamsią žiemą, o augaliniai motyvai suteiks patalpai elegantišką ir tuo pat metu šiuolaikišką charakterį. Audiniai su gėlių žiedais, kurie niekada neišeis iš mados - apibrėš erdvės teritoriją. Todėl tokias užuolaidas patariame rinktis griežtų linijų ir kontrastų mėgėjams.
 
Apsilankykite mūsų salonuose ir patys išvyskite mūsų naujausią kolekciją, kuri paliks įspūdį ir įkvėps Jus pritaikyti vieną iš daugelio audinių savo namuose.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.