5 apsauginių žaliuzių privalumai

 

Langai - viena jautriausių namo vietų ir į jūsų būstą norintiems patekti vagims kelia bene mažiausiai problemų. Ar susimąstėte, kas dar be pikto šuns galėtų apsaugoti jūsų namus? Ieškantiems patikimos ir estetiškos langų apsaugos sistemos, „Domus Lumina" siūlo platų apsauginių žaliuzių asortimentą.
„Apsauginėmis" šios žaliuzės vadinamos ne be priežasties, mat išskiriamos ir kitos naudingos jų funkcijos: apsauga nuo stiklo dūžio, vėjo, lietaus, saulės, triukšmo, karščio ir praeivių žvilgsnių. O pagrindiniai jų privalumui - pradedant apsauga nuo vagysčių ir baigiant valdymu nuotoliniu būdu.

1. Apsauga nuo vagysčių

Apsauginės žaliuzės - estetiška ir funkcionali apsauga nuo aplinkinių žvilgsnių, ilgapirščių ar kiemo chuliganų. Apsauginės žaliuzės vis dažniau keičia anksčiau laikytas patikimas, tačiau ne itin jaukias langų grotas. Paprastai apsaugines žaliuzes renkasi nuosavų namų šeimininkai bei pirmajame aukšte įsikūrę daugiabučių gyventojai. Kad apsauga būtų dar patikimesnė, kartu su apsauginėmis žaliuzėmis montuojama automatinė sklendė, spyna arba ypač saugi RC3 sistema, neleidžianti pakelti žaliuzių jėga. Siekiant užtikrinti visapusišką būsto apsaugą, žaliuzės derinamos su namų signalizacijos sistema. Kol vagys bando prasibrauti pro žaliuzių uždangą, įsijungusi signalizacija perspėja kaimynus bei apsaugos tarnybos darbuotojus apie bandymą įsibrauti į būstą.

 
 

2. Šilumos izoliacija

Tiek vasaros, tiek žiemos metu apsauginės žaliuzės atlieka svarbią - šilumos izoliacijos - funkciją. Uždarytos žaliuzės padeda sutaupyti iki 25 proc. šilumos šaltojo sezono metu, tuo tarpu vasarą sulaiko net 80 proc. saulės spindulių. Pastaruoju atveju karštomis dienomis, išvykus į darbus, nuleistos žaliuzės neleidžia prikaisti patalpoms, sutaupomos kondicionavimo išlaidos. Apsauginių žaliuzių automatinis valdymas gali būti programuojamas ir pagal temperatūros pokyčius. Saulei įkaitinus patalpas iki nustatytos temperatūros, žaliuzės nusileidžia, o atvėsus temperatūrai - pakyla.

 
 

3. Garso izoliacija

Apsauginių žaliuzių profiliai pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakštų su dviejų sluoksnių dažų danga, itin atsparia dilimui ir atmosferos poveikiui. Profilio ertmės pripildytos poliuretano puta, kuri užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją. Taigi, jei nusibodo triukšmas lauke, mašinų variklių gausmas, benamių šunų lojimas ar praeivių pokalbiai, šią problemą padės išspręsti „Domus Lumina" apsauginės žaliuzės.

 

4. Pritaikomos kiekvienam langui

Įsitvirtinusį stereotipą, esą apsauginės žaliuzės tinkamos tik ofisams, vaistinėms ir bankams baigiame pamiršti. Iš tiesų apsauginės žaliuzės gali būti modernus eksterjero sprendimas jūsų namams. Svarbu pasirinkti ne tik prie namo fasado derančią žaliuzių spalvą, bet ir atsižvelgti į žaliuzių sistemą bei montavimo tipą:

Klasikinės žaliuzės skirtos montuoti jau pastatytuose namuose. Jos gali būti montuojamos prie lango rėmo, nišoje, ant nišos arba sienos.

Sienoje integruotos apsauginės žaliuzės specialiai priaikytos naujai statomiems arba rekonstruojamiems namams. Jų išskirtinumas - visiškai paslepiama viršutinė dėžė, o šoninės kreipiančiosios pritaikomos prie lango rėmo spalvos.

Lange integruotos apsauginės žaliuzės skirtos montuoti naujai statomuose ar renovuojamuose pastatuose, nes montuojamos kartu su langais. Žaliuzių mechanizmas (dėžė) montuojamas patalpoje, o žaliuzė nusileidžia lauke. Nematoma žaliuzės konstrukcija - patrauklus sprendimas projektuojant namo fasado dizainą. 

 


 

5. Patogus valdymas

Apsauginių žaliuzių valdymas dažniausiai parenkamas pagal žaliuzių svorį. Lengvas konstrukcijas galima valdyti rankine pavara, sunkesnes - mechanine. Ieškantiems komforto rekomenduojame elektrinį valdymą. Klientui pageidaujant, galima montuoti automatinių valdiklių sistemas. Pastarąsias galima suprogramuoti pagal poreikius - reguliuoti žaliuzių nusileidimą bei pakilimą pagal valandas ar temperatūrų pokyčius. Šis valdymas patogus išvykus atostogų - tokiu būdu sukuriamas įspūdis, kad kažkas yra namuose. 

 
 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.