Apsauginės žaliuzės – kaip apsaugoti savo turtą

Paprastai žaliuzės naudojamos tam, kad namai būtų apsaugomi nuo saulės spindulių, alinančio vasaros karščio, ir siekiant apsaugoti privatumą. Tačiau yra ir dar vienas žaliuzių tipas, kuris gali padėti apsaugoti ir turimą turtą - tai apsauginės žaliuzės. Atsiliepimai apie tokias žaliuzes visuomet teigiami dėl jų užtikrinamų privalumų namams.

Apsauginių žaliuzių tipaiApsauginės žaliuzės gali būti kelių skirtingų tipų: tai gali būti klasikinės apsauginės žaliuzėspriešįsilaužiminės sistemosmontuojamos sienoje ar apsauginės grotos, integruotos lange (šios yra sukonstruotos iš aliuminių juostelių, nėra vientisos). Nors yra galimybė apsaugines žaliuzes montuoti jau eksploatuojamuose namuose, jos dažniausiai pritaikomos naujai statomiems ar rekonstruojamiems namams, nes tada galima lengviau paslėpti viršutinę dėžę, o kreipiančiąsias pritaikyti prie lango rėmo spalvos.

Apsauginių žaliuzių valdymas

Apsauginės žaliuzės turi skirtingus valdymus, o šiuo metu didėja susidomėjimas ir apsauginių žaliuzių automatika - valdymu elektrine pavara. Taip valdomas žaliuzes galima pakelti raktiniu jungikliu ar nuotoliniu pulteliu. Jei pastate yra daug tokių žaliuzių, jas galima sujungti į vieną sistemą ir valdyti visas vienu metu. Taip gali būti valdomos bet kokios apsauginės žaliuzės.

Iš kitų galimų valdymo būdų yra rankinis, mechaninis, spyruoklinis mechanizmas. Šie valdymai yra galimi tik klasikinėms arba integruotoms apsauginėms žaliuzėms. Naudojantis rankine ar mechanine pavara, žaliuzės susukamos į dėžę. Mechanine pavara valdomas apsaugines žaliuzes taip pat galima žaliuzes užfiksuoti reikiamame aukštyje. Spyruokliniu mechanizmu žaliuzių šarvas nuleidžiamas rankomis, kuris po to užrakinamas raktu apatiniame šarvo profilyje.

Apsauginių žaliuzių privalumai

Pagrindinė tokių žaliuzių funkcija jau nurodyta pavadinime: jos turi apsaugoti - ne tik nuo saulės šviesos, bet ir nuo įsilaužėlių. Tačiau tai ne vienintelė priežastis, kodėl namų savininkai mėgsta apsaugines žaliuzes. Atsiliepimai apie jas teigiami ir dėl jų pagalbos taupant namų sąnaudas. Teisingai įrengtos žaliuzės gali padėti sulaikyti net 25 proc. šilumos, o vasarą nereikia jungti kondicionieriaus, nes žaliuzės neleis saulei patekti į kambarį - jos sulaiko net 80 proc. saulės spindulių. Naudojant apsaugines žaliuzes visus metus, elektros sąnaudos gali sumažėti 30 proc. Apsauginės žaliuzės suteikia ir garso izoliaciją. Todėl jos dažnai siūlomos namams, esantiems miesto centre, judriose gatvėse.

Prie visų išvardintų privalumų prisideda ir tai, kad tokios žaliuzės gali apsaugoti nuo vabzdžių. Prie jų pritaisytas tinklelis ne tik sustabdys įvarius mašalus, bet ir neblokuos matomumo. Apsauginės žaliuzės patogios ir tuo, kad jų priežiūra yra itin paprasta- jas galima tiesiog nuplauti.

Apsauginės žaliuzės - puikus sprendimas norint ne tik apsisaugoti nuo saulės, bet ir nuo vagių, užtikrinti garso izoliaciją bei šilumos taupymą. Apsauginių žaliuzių automatika - rekomenduojamas pasirinkimas turintiems protingų namų sistemą ar ieškantiems didesnio komforto ir patogesnio naudojimo. Šiuo metu „Domus Lumina" yra 8 spalvų apsauginės žaliuzės, todėl tikrai rasite, kas Jums tiks pagal eksterjerą.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ar kavinei ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks pas Jus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.