Integruotos apsauginės žaliuzės naujame name: faktai ir mitai

Statant ar rekonstruojant namą, visapusišką komforto jausmą garantuoja ne tik ergonomiškas kambarių išdėstymas, tinkamas komunikacinių vandens ar elektros sistemų išplanavimas, bet ir kokybiški apsaugos elementai. Integruotos apsauginės žaliuzės pasitarnaus kaip praktiška bei estetinį vaizdą išlaikanti eksterjero detalė, jeigu dar namo projektavimo etape apsvarstysite visus privalumus ir atmesite sukurtus mitus.

Svarbu apsispręsti dar prieš statant namą - FAKTASModernių apsauginių žaliuzių mechanizmo dėžė montuojama statybų metu namo sienoje, todėl apie jų integravimą reikėtų galvoti vos numačius būsimų langų vietas. Paruošus lango ertmę, visos techninės dalys, tokios kaip žaliuzių šarvo judėjimui reikalingos kreipiančiosios ar automatiniam valdymui reikalingi laidai paslepiami po išorine apdaila. Gamybai naudojami komponentai ne tik ekologiški, bet ir kokybiški bei patvarūs, todėl statybų proceso metu jų nepaveiks jokie neigiami aplinkos veiksniai. Integravus reikiamas apsauginių žaliuzių dalis ne tik džiaugsitės vientisa bei harmoninga namo išvaizda, bet ir sumažinsite šalčio tiltų susidarymo galimybę.
Renovuojamuose namuose apsaugines žaliuzes galima montuoti kartu su langu, lango nišoje - valdymo mechanizmas bus patalpos viduje arba išoriniame apšiltinimo sluoksnyje, o pati žaliuzė - lauke. Kad visi techniniai sprendimai būtų išpildyti nepriekaištingai, integravimo metu glaudžiai bendradarbiaujama tiek su klientu, tiek su architektu.

Skirtos tik įsilaužėliams sulaikyti - MITAS

Mitus dėl apsauginių žaliuzių taikymo tik komercinės paskirties pastatams galima išsklaidyti taip pat lengvai kaip ir abejones dėl riboto apsauginių žaliuzių funkcionalumo. Lango ar durų angą dengiantis šarvas tampa rimta kliūtimi vagišiams ir pernelyg smalsioms akims, tačiau be šių standartinių funkcijų apsauginės žaliuzės pasižymi ir kaip puikus šilumos izoliatorius. Šiltuoju metų laiku patalpos neprikaista ir sulaikoma iki 80 proc. saulės spindulių kaitros, o žiemą sutaupoma energijos, nes šiltas oras (net 25 proc.) lieka viduje. Taigi, sumažėja kondicionavimo ir šildymo išlaidos. Integruotos apsauginės žaliuzės užpildytos poliuretano putomis, todėl absorbuoja triukšmą, o tvirta konstrukcija saugo namus nuo liūčių, smarkaus vėjo bei stiklo dužimo. Pasirinkus žaliuzes su įmontuotu specialiu tinkleliu nuo vabzdžių, pūkų bei žiedadulkių, apsaugosite namų gyventojus nuo skraidančių parazitų bei alergijos be jokių papildomų įrengimų.

Integruotas žaliuzes sunku priderinti ar pakeisti - MITAS

Iš anksto apgalvotas apsauginių žaliuzių integravimas garantuos estetinį vaizdą tiek pastato viduje, tiek iš išorės, o įmontavus apsauginių žaliuzių mechanizmą, patį šarvą, jo tipą ar spalvą vėliau galima keisti. Net ir pasirinkus rankiniu būdu valdomas apsaugines žaliuzes, vėliau jas galima modernizuoti pasitelkiant belaidžio varikliuko, veikiančio nuo saulės kolektoriaus, baterijų ar įkraunamo akumuliatoriaus energiją. Apsauginėms žaliuzėms naudojamas aliuminis, tačiau nudažytos milteliniu būdu jos neblunka, nekeičia atspalvio. Atlikus namo apdailą ir paskutiniame etape montuojant integruotų apsauginių žaliuzių šarvą, jį galima pritaikyti prie bendro dizaino - iš plačios spalvinės paletės išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

Galimas automatinis valdymas - FAKTAS

Rankinė, mechaninė pavara ar spyruoklinis mechanizmas - pažįstami tradiciniai apsauginių žaliuzių valdymo būdai, tačiau jos turi ir modernią elektrinę pavarą, kurią galėsite valdyti klavišiniu, raktiniu jungikliu arba nuotoliniu pulteliu. Įrengtas variklis reaguoja į kliūtis, todėl po kurio laiko naujam namui susistovėjus, pasėdus pamatams, žaliuzės atsikalibruoja, nesukeldamos sunkumų šeimininkams. Statybų ar renovacijos metu pastato sienoje įmontuotas automatinis valdymo mechanizmas patogus vartotojui ir gali būti koordinuojamas telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba. Vos kelių mygtukų paspaudimu valdysite viso namo langų uždengimus, o jeigu namuose veikia internetas - pamirštas užskleisti žaliuzes galima valdyti net esant toli nuo namų, taip atbaidant ir ilgapirščius. Pasirinkus automatizuotas apsaugines žaliuzes mėgausitės komfortu ir saugumu.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks produktas tiks Jūsų namams ar kavinei ir atitiks visus Jūsų poreikius. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks pas Jus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.