Lauko žaliuzės ir kiti langų uždengimai didinantys namų vertę

Kiekvienas nori gyventi namuose, ne tik kuriuose karaliautų ramybė ir jauki atmosfera. Šiuolaikiniai namų savininkai yra orientuoti į namo vertės kūrimo ir gamtos išsaugojimo klausimus. Kiekvieno name gyvenančio žmogaus siekiamybė yra padidinti namo energetinį aktyvumą. Tam naudojamos ne tik specialios apšiltinimo medžiagos, pasirenkami kietojo kuro židiniai. Taip pat žmonės palaipsniui pradeda įsisavinti, kad tinkami langų uždengimai gerokai išaugina namo energetinę vertę, o taip pat ir rinkos kainą - nusprendus namą parduoti. Žinoma pastarasis veiksnys priklauso ir nuo bendros namų estetikos sprendimų.

Renkantis langų uždangas svarbu atkreipti dėmesį, kur jos bus montuojamos. Paprastai lauko žaliuzės  energijos taupymo perspektyvoje sukuria didesnį indėlį, nei viduje montuojamos langų uždangos. Rekomenduojame rinktis iš apsauginių žaliuzių, kurios ne tik yra aktualios dėl atliekamos saugos funkcijos jūsų namams, bet ir dėl piniginių kaštų sutaupymo - žaliuzių pagalba galima sutaupyti net iki 25 % daugiau šiluminės energijos. Trumpiau tariant - izoliuoti šilumą namo viduje. Skirtingos apsauginių išorės žaliuzių sistemos leidžia išsirinkti labiausiai tinkamą variantą. Šio tipo langų uždangos apsaugo ir nuo smalsių kaimynų žvilgsnių, sukuria garso izoliaciją (pilnai jas užtraukus) ir yra lengvai prižiūrimos. Todėl tai iš tiesų optimalus pasirinkimas. Be to, lauko žaliuzės atrodo gana patraukliai ir reprezentatyviai, todėl nesugadins namo fasado architektūrinių sprendimų.

Vis dėl to, jei norite labiau investuoti į viduje montuojamus langų uždengimus - ir taip kurti pridėtinę namo vertę - siūlome pasvarstyti apie langų uždangų funkciškumą. Kur, kokie langų uždengimai geriausiai atliks ir išpildys savo funkciją (apsaugoti nuo saulės šviesos, užtamsinti patalpą ar būti dekoratyviu elementu). Pavyzdžiui romanetės virtuvėje, nors gali pasirodyti per puošnus sprendimas. Tačiau tai nėra tiesa, nes viskas priklauso nuo pasirinkto audinio puošnumo. Jei pasirinksite vienspalves medžiagas, jas bus lengva priderinti prie bet kokio interjero, šiuo atveju ir minimalistinio virtuvės dizaino. Taip pat pasirinkę audinio tankumą galėsite patys apsispręsti ar norite tik pritemdyti langą ar visiškai jį užtamsinti ir kardinaliai paslėpti nuo praeivių žvilgsnių.  

Panašiai veikia ir roletai  - jų medžiagiškumo gama ir dekoratyvumas bei stilistikos pasirinkimas lemia kaip labai tai taps išskirtiniu, akcentiniu namų elementu. Roletų gausa, leidžia juos priderinti kiekvienoje erdvėje (kaip ir romanetės - virtuvėje, miegamajame, vonioje - gali būti naudojamos visur). Norintiems, kad roletai sukurtų namo vertę - siūlome daugiafunkcius variantus - kaip roletai apsaugantys nuo saulės ir karščio. Įsigiję tokias langų uždangas ne tik sureguliuosite patenkančios šviesos kiekį, užtikrinsite privatumą, bet ir apsisaugosite nuo saulės kaitros ir intensyvios spinduliuotės. Lygiavertis pasirinkimas yra ir autorinės roletų kolekcijos. Tai tampa investicija į meną, į estetinį grožį ir į praktiškumą. Tokios langų uždangų kolekcijos turi ilgą išliekamąją vertę, todėl pasirinkę tokį variantą tikrai neprašausite!

Kiekviena kokybiška langų uždanga pateisina namo vertės kūrimo idėją. Kokybiški, neišblunkantys audiniai ir inovatyvūs mechanizmai bei jų pritaikymas langų uždangų montavime ir valdyme ne tik palengvina mūsų buitį, bet ir sukuria papildomą namo vertę.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 

 

 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.