Automatiniai langų uždengimai - išmaniems namams

 

Daugelio namuose vis gausėja technologinių sprendimų - keliais paspaudimais valdomos oro kondicionavimo sistemos, su telefonais susieti išmanieji televizoriai, buities prietaisai. Kasdienybę lengvina ir automatinės langų uždangos. Elektriniai roletai ar žaliuzės - sumanus pasirinkimas tiems, kas nori išnaudoti visas galimybes naudotis daiktais patogiai, greitai ir efektyviai.

 

 

Montavimas - lengvas ir universalus

Jei jau turite įsirengę žaliuzes ar roletus, galite nesijaudinti dėl remonto - jo montuojant automatinį valdymo mechanizmą neprireiks. Be to, siekiant padidinti automatizuotų priemonių kiekį, nebūtina namus paversti „išmaniaisiais". Belaidžius, saulės šviesos kiekiui valdyti skirtus variklius galima sumontuoti ir prie turimų langų uždangų. Jei jų dar nepasirinkote, taip pat ne bėda - Jums tereikia išsirinkti norimą mechanizmo tipą, kuris geriausiai atitiks šviesos valdymo poreikius.

Kodėl vertėtų rinktis būtent elektrinius roletus?

• Elektriniai roletai  - puikus sprendimas mėgstantiems ilgą, ramų poilsį. Tam, kad užtrauktumėte tokius roletus, tereikia kelių pultelio mygtuko paspaudimų. Tai galite padaryti net neišlipę iš lovos. Miegamajame verta montuoti ir tyliai veikiančius roletus. Jų skleidžiamas garsas siekia vos 40 dB. Jei norite miegoti be rūpesčių ir pamiršti apie roleto reguliavimą ryte ar vakare, galite rinktis montuoti jutiklius. Vos juos pasieks saulės spinduliai, roletai bus automatiškai nuleisti žemyn.

• Tokia langų uždanga yra puiki išeitis norintiems apsisaugoti nuo kaitros ir praeivių žvilgsnių. Tamsūs elektriniai roletai geriausiai tinka tose patalpose, kurias saulė apšviečia tik dalį dienos. Jei ieškote sprendimo kambariui, esančiam šiaurinėje ar pietinėje pusėje, rinkitės elektrines žaliuzes. Tokiais atvejais šios uždangos padės išlaikyti privatumą ir užtikrinti optimalų natūralios šviesos kiekį.

 

• Automatiniai roletai - itin geras pasirinkimas kambariams, kuriuose naudojatės kompiuteriu, televizoriumi. Pastebėję, kad šviesa sustiprėjo, galėsite pakeisti žaliuzių juostelių poziciją net nepasikeldami iš savo vietos. Kambariuose, kuriuose yra bent keli ekranai, puikiai tinka ir specialūs šviesą skaidantys elektriniai roletai. Jie leidžia matyti vaizdą už lango ir sumažina atspindžių, atsirandančių ant ekranų, kiekį.

• Automatiniai roletai gali būti valdomi saulės baterijomis. Toks automatinis langų uždengimas padeda sumažinti išlaidas elektros energijai, nes reikiamą jos kiekį gauna iš saulės. Be to, šiuos roletus lengviau montuoti, nes nereikia vesti laidų šalia lango. Taigi, tai - ne tik ekologiškas, bet ir ekonomiškas sprendimas.

• Elektrinių žaliuzių ar roletų varikliai yra nedideli ir praktiškai nepastebimi. Be to, „Domus Lumina" sukurtas nuotolinio valdymo pultelis „Flute"  yra pelnęs tarptautinius dizaino apdovanojimus. Jį lengva priderinti net prie skirtingų stilių interjero. Subtilaus, skoningo dizaino pultelis ir nepastebimi mechanizmai - tai, kas padeda suderinti visus namų poreikius.

 

Norėdami palengvinti roletų bei žaliuzių valdymą, tiesiog įsigykite variklius, kurie leis šį procesą automatizuoti. Jei nesate tikri dėl to, kurie elektriniai roletai ar žaliuzės Jūsų namų langams uždengti tinka labiausiai, nedvejokite ir kreipkitės konsultacijos. „Domus Lumina" specialistai pasirengę patarti dėl visų automatizuotų langų uždangų aspektų - nuo funkcijų iki dizaino.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.