Įvairūs mechanizmai ir išmanusis langų uždengimų valdymas

Šių dienų technologijų išsivystymas ir jų pritaikymas buityje ir kasdienybėje gerokai palengvino kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Viena iš paklausiausių inovacijų yra išmanusis langų uždengimas. Toks sprendimas leidžia reguliuoti langų uždangas net nebūnant namie. Taip galite ne tik itin paprastai sureguliuoti norimos į vidų patekti šviesos kiekį, bet ir užtikrinti norimą privatumą. Roletų mechanizmai susieti su išmaniosiomis technologijomis sukuria patogumo, minimalistinio dizaino ir paprasto naudojimo junginį.

Paprastai išmanusis langų uždangų valdymas gali būti plačiai pritaikomas. Todėl jis naudojamas įvairaus profilio žaliuzėms ir roletams. „Domus Lumina" išmaniajam langų uždangų valdymui naudoja „Somfy " automatiką. Ši sistema pasižymi itin paprastu valdymu, kurį greitai galima perprasti. „Somfy" - tai su bevieliu interneto ryšiu susieta automatika, kuri išmaniajame telefone prisijungus prie specialios, tam pritaikytos programėlės, leidžia reguliuoti langų uždangų pakilimo ir nusileidimo lygį, patenkančių spindulių spektrą (jei tai yra žaliuzės) ar pakilimo ir nusileidimo momentą. Tokie žaliuzių ir roletų mechanizmai leidžia ne tik sėdint ant sofos ar kitame kambaryje vienu mygtuko paspaudimu sureguliuoti langų uždangas. Maža to, „Somfy" automatika leidžia sutaupyti energijos - programėlėje yra funkcija reguliuojanti langų uždengimus pagal sezoną ir kintančią saulės kryptį, todėl reikiamu metu į vidų leidžiama ar sutrukdoma patekti šviesai, kuri skatina ir šilumos perdavimą į pastato vidų.

Vis dėl to nors išmanusis langų uždangų valdymas ir yra vienas patogiausių, vis dar populiaru naudoti ir kitus mechanizmus. Pavyzdžiui, automatinės lauko žaliuzės, gali būti valdomos net 4 būdais: rankine, mechanine pavaromis, spyruokliniu mechanizmu ir elektrine pavara. Rankinė pavara yra pati paprasčiausia - reikia ranka traukti virvelę, kuri padeda žaliuzes susukti į žaliuzių dėžę. Kitas būdas - naudotis mechanine pavara - tai iš esmės tas pats principas, kaip ir virvelinis, tačiau žaliuzės sukamos rankenėle. Trečiasis spyruoklinis pasirinkimas - paremtas žaliuzių pakėlimu ir nuleidimu rankomis. Galiausiai, elektrine pavara valdomos automatinės lauko žaliuzės yra bene paklausiausias variantas (renkantis iš šių keturių pakėlimo ir nuleidimo būdų). Galima pasirinkti: naudotis raktiniu jungikliu ar nuotoliniu pulteliu. Be to, norint užtikrinti patogumą - galima sujungti visas išorines žaliuzes į bendrą grupę ir jas visas kartu valdyti - pakelti ar nuleisti.  Kiekvienas nori palengvinti savo buitį ir pritaikyti inovatyviausius sprendimus, todėl klientai vis dažniau ir dažniau pasirenka mechanizuotus ir automatizuotus langų uždangų valdymo būdus. Tuo tarpu, virvelinis būdas nebėra numeris 1 - klientų pasirinkime. Žinoma, kiekvienas pats sprendžia, koks langų uždengimų variantas patogiausias - todėl ir siūlomų variantų yra ne vienas.

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 

 

 

 

 


Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.