Kaip integruoti langų uždengimus į protingo namo sistemą?

Jūsų atžala pamiršo namų raktus, o gal prieš išvykstant pamiršote suskleisti markizę ir prasidėjo smarki liūtis? Greičiausiai tektų apsisukti ir grįžti atgal arba tikėtis geriausio, tačiau automatizavus visus elektronikos įrenginius ir juos sujungus į vieną nuotolinio valdymo sistemą, atrakinti duris ar suskleisti markizę  galite vos vienu mygtuko spustelėjimu iš darbo ar bet kurios kitos vietos. Protingo namo technologijos šiandien tampa vis lengviau įdiegiamos ir patogiau valdomos išmaniaisiais prietaisais - tiesiog interneto ryšiu. Neabejojama, kad jos ne tik palengvina buitį, bet ir padidina būsto saugumą, ekonomiškumą bei gyvenimo komfortą.

Kaip langų uždengimai prijungiami prie bendros sistemos?

Kiekvienas jūsų namų langų uždengimas, garažo vartai, markizės, namo ir kiemo apšvietimas, gali būti prijungiami prie protingo namo sistemos, kuri optimaliai suderina visų įrengimų veiklą. „Domus Lumina" roletų mechanizmai montuojami su patikimomis prancūzų kompanijos „Somfy" automatinėmis pavaromis  ir valdymo sistema  „Tahoma".

Išmaniąsias automatizuotų įrenginių sistemas galima diegti tiek į naujai statomus, tiek jau gyvenamus namus, mat automatika nuotoliniu būdu gali veikti įkraunamų baterijų pagalba. Bet kokiu atveju, diegiant protingo namo sistemą, prie kiekvieno langų uždengimo mechanizmo montuojama elektrinė pavara ir įrengiamas centrinis radijo bangų imtuvas.

Montuojant naujus roletų, romanečių, medinių  ir vertikalių žaliuziųgaražo vartųapsauginių žaliuziųmarkizių  ar užuolaidų karnizų  automatinius mechanizmus, visus prijungimo ir integravimo darbus atlieka „Domus Lumina" specialistai, o jums lieka maloniausias dalykas - parsisiųsti programėlę ir susikurti individualius režimus. Tai leidžia mėgautis naujųjų technologijų privalumais ir maksimaliu komfortu namuose.

Kaip veikia išmanioji sistema?

Namuose įrengiamas specialus imtuvas, kuris prijungiamas prie interneto, perduoda signalą pavarai. Komandą šeimininkas gali siųsti per pultelį arba jo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje integruotą specialią mobiliąją aplikaciją.

Aktyvavus Apps programėlę, sistema internetu prisijungia prie „Somfy " asmeninio serverio - imtuvo suvedus reikiamą slaptažodį. Paspaudus ant namų ikonos, ekrane pasirodo namų zonos, kuriose esantys automatizuoti langų uždengimai gali būti valdomi vos vienu piršto judesiu.
Prie išmaniosios sistemos galite prijungti ne tik langų uždengimus, markizes, bet ir apšvietimą, durų užraktus, kondicionavimo sistemą. Šią programą į savo įrenginį gali įsirašyti kiekvienas šeimos narys, todėl tai daug patogiau nei dalintis vienu ar dviem valdymo pulteliais.

Kas yra protingo namo „scenarijai"?

 

Atskirai valdyti kiekvieną su mobiliąja aplikacija susietą įrenginį nėra patogu. Daug praktiškiau naudoti iš anksto parengtus įrangos valdymo režimus-scenarijus: „rytas", „vakarienė", „poilsis", „svečiai", „atostogos" ir panašiai. Į vieną tokį scenarijų galima integruoti keleto prietaisų funkcijas, atliekamas nustatytu laiku pagal jūsų individualius poreikius, pomėgius ar gyvenimo būdą. Su mobiliąja aplikacija galėsite lengvai išjungti, įjungti režimą ar pakeisti laiką. Pavyzdžiui, į kuriamą scenarijų „grįžimas iš darbo" galite sukomplektuoti funkcijas, kad iki Jums grįžtant atsidarytų visi namų langų uždengimai ir net garažo vartai. Arba atėjus vakarui ir pasirinkus automatinio valdymo skydelyje režimą „vakarienė", patalpoje prigestų šviesos, užsitrauktų žaliuzės. Panorėjus galite tokį scenarijų keisti: pridėti naujas ar pakeisti esamas funkcijas.

Kokius „Domus Lumina" langų uždengimus galima integruoti į protingo namo sistemą?

Integruoti į protingo namo sistemą galima visus „Domus Lumina" langų uždengimus, kurie įrengiami su elektrine pavara.

  • Apsauginės žaliuzės. Išvažiavus į darbą ar atostogauti, pagal nustatytą režimą apsauginės žaliuzės gali nusileisti ir pakilti skirtingu laiku, sudarydamos įspūdį, kad kažkas yra namuose. Dienos metu žaliuzės gali būti nuleistos, kad saulė neprikaitintų patalpų, o jums grįžtant jas atidarytų. Jei prasidėjo lietus, o palikote atvirą langą, galima nuleisti apsaugines žaliuzes tiesiog darbo vietoje.
  • Roletai, romanetės. Kone visi langų uždengimai gali būti suprogramuoti pakilti ir nusileisti Jums patogiu metu norimuose kambariuose.
  • Markizės. Jei esate išvažiavę, bet prasidėjo smarki liūtis, nuotoliniu būdu galite suskleisti markizę iš bet kurios vietos, kur yra internetas.


Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks gaminys labiausiai tiks Jūsų namams. Todėl Jūsų pageidavimu „Domus Lumina" specialistai atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus Jums kylančius klausimus.

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.